sobota, 05 grudnia 2020r.

Piłka nożna. Transfer z Pogoni do Świtu

Data publikacji: 2020-07-31 14:58
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-01 10:15
Piłka nożna. Transfer z Pogoni do Świtu
 

Pochodzący z Podkarpacia 18-letni obrońca Oskar Potoczny został nowym zawodnikiem Świtu Szczecin. Piłkarz ostatnio reprezentował barwy młodzieżowych zespołów Pogoni Szczecin, a także rezerw szczecińskiego Klubu.

Wychowanek Wisanu Skopanie w swojej dotychczasowej karierze występował też w młodzieżowych zespołach Stali Mielec oraz Siarki Tarnobrzeg. Zawodnik jest też dobrze znany szkoleniowcowi Świtu Andrzejowi Tychowskiemu, który prowadził go w juniorskich zespołach Pogoni.

Potoczny przymierzany jest na bok obrony, jednak równie dobrze może występować na pozycji defensywnego pomocnika, lub środkowego obrońcy. Jest młodym i perspektywicznym graczem, jeszcze w wieku juniorskim, który wciąż może się rozwijać, a przy okazji podniesie rywalizację w zespole wśród zawodników o statusie młodzieżowca - podsumował transfer trener Andrzej Tychowski. (par)

 

Komentarze

Mieszkaniec Szczecina
2020-08-01 08:51:54
Z tego co wiem to na jeden z pierwszych meczów Switu ma przyjechać prsedstawiciel klubu ekstraklasy z dolnego Śląska. Nic dziwnego,wiec że ci młodzi Szczecinianie chcą grać na Skolwinie

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ