Wtorek, 23 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Trampkarze Pogoni i FASE zaczęli od wygranej

Data publikacji: 18 sierpnia 2019 r. 17:26
Ostatnia aktualizacja: 18 sierpnia 2019 r. 21:51

Od efektownego zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon trampkarze Pogoni Szczecin. W inauguracyjnym spotkaniu makroregionalnej ligi trampkarzy młodzi portowcy pokonali Zawiszę Bydgoszcz 4:2 (2:0), a gole dla zwycięzców zdobyli: Hyl, Litwiński, Jarocha i Kroczek.

Pogoń 5 minut po przerwie wyszła na prowadzenie 4:0 i wtedy wkradło się dość spore rozprężenie. Zagrożenia utraty wygranej nie było, ale goście zdołali nieco zniwelować rozmiary porażki, która dla nich nie wyglądała tak okrutnie jak jeszcze na początku drugiej połowy. Do tego czasu przewaga i dominacja miejscowych była zdecydowana.

Zwycięstwo w inauguracyjnym meczu nowego sezonu odniosła też druga szczecińska drużyna FASE, która na własnym boisku pokonała Lotos Gdańsk 2:1 (1:0). Gole dla zwycięzców zdobyli: Rychlik i Walczak. (par)