piątek, 28 lutego 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Testy i sparing w Boltonie

Piłka nożna. Testy i sparing w Boltonie

Piłka nożna. Testy i sparing w Boltonie
Data publikacji: 2018-08-24 09:27
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-24 13:21
Wywietleń: 1072 347234

Czterech młodych piłkarze FASE Szczecin z rocznika 2003 i 2004: Kryspin Leśniak, Jakub Rośczak, Kacper Wnorowski i Hubert Szulc przebywają na tygodniowych testach w angielskim klubie z Championship Bolton Wanderers.

Młodzi szczecinianie uczestniczą w treningach, wzięli udział też w grze kontrolnej i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Grając w barwach Boltonu rywalizowali z klubem partnerskim z USA.

Przewaga angielskiej drużyny z Polakami w składzie była przygniatająca, a nasi zawodnicy należeli do najlepszych na boisku. Bolton wygrał mecz 7:0, a cztery z siedmiu bramek zdobyli szczecinianie. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Leśniak, a po jednej bramce zdobyli: Szulc i Wnorowski.

Młodzi piłkarze mieli okazję zobaczyć również ligowy mecz grającego w Championship Boltonu z Birmingham City, wygrany przez gospodarzy 1:0 i dzięki temu zajmują trzecie miejsce w tabeli mając nadzieje na awans do Premier League. (par)

Fot. facebook

Komentarze

Fryzjer
Do obserwatora - weź się na chłopie zapisz na policealne studium fryzjerskie. Zdecydowanie brakuje Ci klepki. Wyglądają jak 98% nastolatków w Polsce lub w klubach zagranicznych. Proponuje Ci pierwszy raz w życiu wyjechać poza swoją dzielnice Szczecina. Swoją drogą... pozdrów prezesa Kaczyńskiego
2018-08-24 12:53:33
obserwator(r)
W NAWIĄZANIU DO MOJEGO WCZEŚNIEJSZEGO KOMENTARZA PONOWNIE WYRAŻAM SWOJE OGROMNE OBURZENIE ,ZE CI MŁODZI CHŁOPCY MAJA FARBOWANE CZUPRYNY. TAKIE OPERACJE SĄ NIEDOPUSZCZALNE I KLUB POWINIEN ZDYSKWALIFIKOWAĆ TYCH ZAWODNIKÓW A KURATORIUM WYCIĄGNĄĆ KONSEKWENCJE W SZKOŁACH. FARBA NA WŁOSACH , CHEMIA POWODUJE NIEODWRACALNE SKUTKI NA ZDROWIU I NIE MÓWIĄC JUŻ O ZGORSZENIU JAKIE SIEJĄ CI PANOWIE W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU.
2018-08-24 10:55:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Lanie betonu na węźle Łękno

Nekrologi

Sonda

Czy obawiasz się koronawirusa?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie