poniedziałek, 16 lipca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Szkolenie dla trenerów w Płotach

Piłka nożna. Szkolenie dla trenerów w Płotach

Piłka nożna. Szkolenie dla trenerów w Płotach
Data publikacji: 2017-01-05 09:03
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-07 09:09
Wywietleń: 1147 195860

8 stycznia (najbliższa niedziela) w hali sportowej w Płotach odbędzie się wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadające się szkolenie dla trenerów piłki nożnej, nauczycieli wychowania fizycznego oraz animatorów sportu.

W kursokonferencji zorganizowanej przez ZZPN oraz Wydział Kultury Fizycznej i promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego uczestniczyć będą między innymi wykładowcy z Niemiec i Anglii, a także trener młodzieżowej reprezentacji Polski Marcin Dorna i trener reprezentacji kobiet Miłosz Stępiński.

- Zróżnicowana tematyka wykładów teoretycznych oraz pokazów praktycznych pozwoli każdemu uczestnikowi zdobyć wiedzę, która podniesie poziom prowadzonych zajęć wychowania fizycznego oraz treningów piłki nożnej – zapewnia Marek Safanów, trener koordynator Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Konferencja składać się będzie z dwóch części. Pierwsza z nich dotyczyć będzie pracy z dziećmi do 12 roku życia. Ta część szkolenia prowadzona będzie przez pracowników naukowych WKFiPZ Uniwersytetu Szczecińskiego pod przewodnictwem dr Miłosza Stępińskiego.

- Podczas tej części szkolenia poruszona zostanie tematyka związana z organizacją zajęć treningowych, nauczania podstawowych elementów „rzemiosła piłkarskiego” w oparciu o program PZPN i DFB, nowymi aspektami w nauczaniu gier sportowych, zaleceń żywieniowych dzieci i młodzieży uprawiającej sport oraz formom gier i zabaw ruchowych integrujących grupę i zespół – wylicza Safanów.

Podczas drugiej części konferencji prelegentami będą między innymi przedstawiciele niemieckiej i angielskiej federacji piłkarskiej. W gronie wykładowców będzie także Marcin Dorna oraz Marek Safanów, który przedstawi koncepcję reorganizacji rozgrywek dzieci i młodzieży w ZZPN.

Można aplikować na dowolne wydarzenie bądź uczestniczyć w całym kongresie. Koszt uczestnictwa w pierwszej części szkolenia wynosi 50 złotych, w drugiej 70 złotych. Pierwsza część szkolenia odbędzie się w hali w Płotach 8 stycznia w godzinach 9-13.30. Druga część szkolenia odbędzie się w hali w Płotach 8 stycznia w godzinach 14-20.

Więcej informacji na stronach: www.ws-zzpn.pl oraz www.wkfipz.usz.edu.pl oraz na stronie: http://zzpn.pl/aktualnosci-zzpn/201-konwent-nauczycieli-wf-oraz-trenerek-i-trenerów-piłki-nożnej-płoty-2017.

Komentarze

Dzieciom do lat 10 nie bdzie wolno-UWAGA!
Bedzie zabroniona nauka glowkowania bo w tym wieku cale 24 godziny zmiany jakies zostaja w mozgu dzieciaka 10 letniego i mlodszych..Podobno FIFA to opublikuje.Badania byly w USA. Mowia tutaj ze moze nawet zabronione to byc az do lat 13.
2017-01-05 16:55:41
WYDZIAŁ SZKOLENIA ZZPN
Istnieje możliwość dokonywania wpłat w dniu konferencji (gotówka).
2017-01-05 12:39:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy