Piłka nożna. Szczęśliwa siódemka lidera IV ligi

Data publikacji: 18 listopada 2023 r. 23:00
Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2023 r. 00:00
Policzanie (w zielonych strojach) zremisowali z gośćmi z krańca województwa. Fot. Ariel SZYDŁOWSKI

W piłkarskiej IV lidze liderujące Wybrzeże Rewalskie Rewal rozgromiło Mechanika Bobolice aż 7:0, a łupem bramkowym podzielili się:  Wiktor Sawicki (2), Jakub Szynkielewski (2), Borys Jałoszyński, Maks Turajski i Łukasz Włodarczyk.

W meczu na szczycie w Koszalinie miejscowy Bałtyk w pojedynku z Polskim Cukrem Kluczevią Stargard uzyskał prowadzenie w 63. minucie po strzale Sebastiana Gintera, a goście wyrównali dziesięć minut później po strzale z rzutu karnego doświadczonego Michała Magnuskiego.

Iskierka Mirand Szczecin nie może grać na własnym stadionie przy ul. Topolowej z powodu fatalnego stanu murawy, ale przeprowadzka na sztuczną trawę przy ul. Pomarańczowej nie przyniosła pecha, bo choć Biali z Sądowa od 22. minuty prowadzili 1:0 po rzucie karnym Maksyma Krutina, to szczecinianie z nawiązką odrobili straty, wygrywając 3:1 po golach: Damiana Michułki (2) i Kacpra Tokarewicza.

W Policach Wieża Postomino w meczu z miejscowym Chemikiem objęła prowadzenie już w 10. minucie po strzale utalentowanego Bartosza Płaczka, ale po pół godzinie gry chemicy wyrównali i pojedynek zakończył się remisem 1:1.©℗ (mij)