Wtorek 15 czerwca 2021r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Świt żegna piłkarzy

Data publikacji: 2020-07-14 13:01
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-14 13:01
Piłka nożna. Świt żegna piłkarzy
 

Łukasz Kopeć i Oskar Szczepanik odchodzą ze Świtu Skolwin. W drużynie naszego najlepszego III-ligowca zrobiło się po kilku spektakularnych transferach za ciasno. Dla niektórych oznacza to pożegnanie z klubem, który w ostatnich pięciu sezonach zawsze plasował się w ścisłej czołówce trzecioligowych rozgrywek.

Oskar Szczepanik spędził w klubie z północnego Szczecina pięć sezonów i należał do zawodników z najdłuższym stażem. Rozegrał 132 ligowe mecze, zdobył w ich cztery gole, w ostatnim czasie przegrywał jednak rywalizację o miejsce w składzie. Pozyskaniem zawodnika mocno zainteresowane są IV-ligowe kluby z regionu Sparta Węgorzyno oraz Iskierka Szczecin.

Łukasz Kopeć był zawodnikiem Switu w ostatnim sezonie. Wystąpił w 17 spotkaniach, w których zdobył 4 bramki. Szczególnie zapamiętamy jego fantastyczne trafienie w ostatnim wygranym meczu ligowym z polickim Chemikiem 2:0. Popularny „Kopi” w nowym sezonie będzie występował najprawdopodobniej w barwach ligowego rywala - Floty Świnoujscie.

Wraz z końcem sezonu zakończyło się wypożyczenie do Świtu czterech młodych zawodników FASE Szczecin: Filipa Konopskiego, Mikołaja Brzeskiego, Daniela Augusto oraz Mikołaja Leszczyńskiego. Ich również w nowym sezonie zabraknie w zespole Świtu. Klub zapowiada, że przed inauguracją sezonu mogą nastąpić jeszcze kolejne wzmocnienia. (par)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ