Niedziela, 21 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Świt pokonał Sokoła

Data publikacji: 11 listopada 2020 r. 16:31
Ostatnia aktualizacja: 11 listopada 2020 r. 16:31

Na kilka dni przed sobotnim meczem Pucharu Polski z Cracovią, piłkarze Świtu wygrali z Sokołem. Już po ośmiu minutach nasz zespół prowadził 2:0, ale później było już trudniej. Czyżby nasi zawodnicy już byli myślami przy sobotniej potyczce?

Z zachodniopomorskich zespołów Chemik i rezerwy Pogoni wysoko przegrali. Bliska zwycięstwa była Flota, lecz straciła gola w końcówce z rzutu karnego. Koszaliński Bałtyk wygrał bramką w ostatniej minucie, a Gwardia strzelając dwa gole w końcówce uratowała remis.

Świt Skolwin - Sokół Kleczew 3:2 (2:0); 1:0 Nagamatsu (4), 2:0 Wojtasiak (8), 2:1 Chromiński (50), 3:1 Kapelusz (67), 3:2 Osiadły (84).

Chemik Police - Jarota Jarocin 0:3 (0:1); 0:1 Bartoszak (22 karny), 0:2 Bartoszak (72), 0:3 Niedźwiedzki (82).

Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście 1:1 (0:1); 0:1 Prawucki (31), 1:1 Leśniewski (82 karny).

Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska 0:1 (0:1); 0:1 Henríquez (25).

Pozostałe wyniki: BAŁTYK K. - Górnik 1:0 (0:0), GWARDIA - Unia 2:2 (0:1), GKS Przodkowo - Mieszko 3:0 (1:0), Gryf - Bałtyk G. 3:0 (1:0).

1. Polonia Środa Wlkp. 15 40 40-13
2. Radunia Stężyca 15 37 48-11
3. ŚWIT Skolwin 14 33 34-12
4. GKS Przodkowo 15 26 27-16
5. Bałtyk Gdynia 14 27 27-17
6. BAŁTYK Koszalin 16 25 35-26
7. Sokół Kleczew 16 24 25-21
8. KOTWICA Kołobrzeg 15 24 21-17