Poniedziałek, 29 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Świt ograł Wdę

Data publikacji: 03 września 2017 r. 20:03
Ostatnia aktualizacja: 04 września 2017 r. 09:41

III-ligowy Świt Skolwin wygrał w niedzielnym meczu z Wdą Świecie 3:0 (3:0) po golach Nwaogu (7), Walkowa (21) i Bila (26).

W pojedynku z czołową drużyną III ligi skolwiński Świt nie stanął na pozycji przysłowiowego chłopca do bicia, lecz od początku chciał zademonstrować swoją dominację. Już w 7 minucie gola strzelił Nwaogu, a nie minęło jeszcze pół godziny gry, a kolejne celne trafienia zanotowali Walków i Bil.

Spotkanie ułożyło się automatycznie, a w drugiej połowie dogrywano niejako rozpoczęty początek. Gospodarze umiejętnie szanowali piłkę i nie pozwalali gościom na przeprowadzanie akcji, które mogłyby zmniejszyć ich przewagę. W konsekwencji gospodarze w pełni zasłużenie triumfowali trzema golami. (mij)