piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Świt kompletuje zwycięstwa

Piłka nożna. Świt kompletuje zwycięstwa

Piłka nożna. Świt kompletuje zwycięstwa
Data publikacji: 2018-04-21 20:35
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-21 20:35
Wywietleń: 1065 324117

Wierzyca Pelplin - Świt Skolwin 0:3 (0:1); 0:1 Walków (32), 0:2 Walków (50), 0:3 Nagórski (90).

Samodzielny lider ze Skolwina w tym roku wygrywa wszystkie pojedynki, zaś w sobotę na boisku w Tczewie, gdzie swe pojedynki rozgrywają pelplinianie, zwyciężył już po raz siódmy, a sukces podopiecznych Pawła Ozgi był w pełni zasłużony i praktycznie już od początku drugiej połowy przesądzony.

- Nasze zwycięstwo było niezagrożone, mieliśmy mecz pod kontrolą, szczególnie wyróżnił się Kamil Walków, a wynik 3:0 jest najmniejszą karą dla rywali, bo mieliśmy jeszcze dwie poprzeczki i dwie niewykorzystane sytuacje sam na sam z bramkarzem - powiedział po meczu zadowolony P. Ozga.

Dwa gole dla Świtu zdobył niezwykle aktywny Walków, a wynik meczu ustalił czołowy snajper Nagórski, który tym razem pojawił się na boisku w roli rezerwowego. O sile szczecińskiej ekipy stanowiła także jej defensywa, z bramkarzem Matłoką na czele, nie dopuszczając do najmniejszych strat. ©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”