Piłka nożna. Stal Szczecin wygrywa w Moryniu

Data publikacji: 21 maja 2023 r. 08:35
Ostatnia aktualizacja: 21 maja 2023 r. 10:35

W sobotę (20 maja) rozegrano 27. kolejkę Klasy Okręgowej gr. 2, w której padło 47 bramek.

Stal Szczecin pokonała na wyjeździe Morzycko Moryń 3:1, a bramki dla tzw. stalówki zdobyli Patryk Wróblewski (2) i Tomasz Cydzik. Na sztucznym boisku przy ul. Witkiewicza, Arkonia Szczecin przegrała z Jeziorakiem Załom 1:4. Gole dla popularnych szerszenii strzelali Szymon Bednarek (2), Jakub Wójcik i Jacek Chodorowski, a honorową bramkę dla Arkonii zdobył Adrian Gościło. Kasta Majowe wygrała na wyjeździe z Rurzycą Nawodna 5:0. Gospodarze rozpoczęli spotkanie w dziewięcioosobowym składzie, a w drugiej połowie mecz został przerwany, gdyż dwóch zawodników Rurzycy doznało kontuzji. Do tego czasu gole dla gości zdobyli Damian Kacperski (2), Michał Żurawik, Damian Krawczyk i Jarosław Kozieł. (c)(p)