poniedziałek, 01 czerwca 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Stadion zapełniony do ostatniego miejsca

Piłka nożna. Stadion zapełniony do ostatniego miejsca

Piłka nożna. Stadion zapełniony do ostatniego miejsca
Data publikacji: 2020-05-18 18:14
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-18 18:33
Wywietleń: 882 455639

Przed kilkoma dnia Pogoń na swojej internetowej stronie rozpoczęła akcję „Bilety wirtualne, wsparcie realne". Akcja spotkała się z szerokim odzewem fanów, którzy w krótkim czasie wykupili ponad 4,5 tysiąca wirtualnych wejściówek.

„Wirtualne bilety na mecze Pogoni powstały po to, by każdy kibic mógł wesprzeć ukochany klub i pomóc mu przetrwać ten trudny czas. Ponownie pokażmy, że granatowo-bordowa rodzina zawsze trzyma się razem. A skoro już wybrałeś swój wirtualny bilet i przekazałeś klubowi darowiznę, chcemy odwdzięczyć się personalizowanym biletem wirtualnym, który możesz pobrać i wydrukować, bądź zachować na pamiątkę. Pogoń to my wszyscy!" - czytam na internetowej stronie klubu.

Celem akcji przed pierwszym planowanym meczem z Zagłębiem było wirtualne zapełnienie stadionu Pogoni, który w czasie modernizacji może pomieścić blisko 4200 kibiców. Taką liczbę udało się osiągnąć już w niedzielny wieczór. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Pogoń rozpocznie teraz sprzedaż wirtualnych biletów na wyjazdowe mecz z Lechem Poznań. Podobnie jak w przypadku spotkania z Zagłębiem, wejściówki kosztują 5 zł, a w pakiecie można będzie także nabyć wirtualne piwo i kiełbaskę za symboliczną złotówkę. Sprzedaż wirtualnych biletów na mecz w Poznaniu rozpocznie się we wtorek o godz. 10.

- Obecnie nie podjęliśmy decyzji, co do celu przeznaczenia pozyskanych środków. Najprawdopodobniej przeznaczone zostaną na działalność statutową klubu i mają poprawić bieżącą płynność finansową. Nie da się ukryć, że w obecnej sytuacji mamy zamrożone wpływy od wielu partnerów biznesowych. Teraz nie jesteśmy w stanie oszacować ile będą wynosić straty klubu na koniec sezonu, więc wpływy z takich akcji mocno wpływają na bieżące funkcjonowanie - mówi rzecznik prasowy Pogoni Krzysztof Ufland.

(woj)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie