Sobota, 30 maja 2026 r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Srebrne kobiety?

Data publikacji: 30 maja 2026 r. 07:21
Ostatnia aktualizacja: 30 maja 2026 r. 11:43
Piłka nożna. Srebrne kobiety?
 

W sobotę o godz. 11.30 odbędą się mecze ostatniej kolejki Orlen Ekstraligi piłkarek nożnych, a Pogoń Szczecin (2. miejsce, 48 pkt.) podejmie na Karłowicza Śląsk Wrocław (7. lokata 26 pkt.), z którym na wyjeździe wygrała 5:0.

REKLAMA

Podopieczne trenera Piotra Łęczyńskiego - żegnającego się z zespołem, bo klub nie przedłużył kontraktu na kolejny sezon - są bardzo bliskie wicemistrzostwa Polski, gdyż pozbawić srebra może je tylko porażka i to przy jednoczesnym zwycięstwie GKS-u u siebie w Katowicach z AP Orlenem Gdańsk, a wtedy Szczeciniankom przypadłby brązowy medal. ©℗ (mij)

REKLAMA

Komentarze

kurier codzienny
2026-05-30 08:07:45
szkoda trenera.jedyny zarzut to że od 2 lat Pogoń nie umie wykonywać rzutów karnych i fakt że przez to przegrały dwa PP .Ale w grze są poukładane , troche więcej koncentracji w obronie . Nie wiadomo czy nowy będzie lepszy bo ten poprzczke zawiesił wysoko.
Aby odpowiedzieć na komentarz, musisz być zalogowany.
Tylko zalogowani użytkownicy mają możliwość komentowania
Zaloguj się Zarejestruj
REKLAMA
REKLAMA