Piłka nożna. Spóźnione przebudzenie Błękitnych

Data publikacji: 22 listopada 2020 r. 15:18
Ostatnia aktualizacja: 22 listopada 2020 r. 15:19

Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 2:3 (0:2).

Bramki: Ostrowski (85), Bochnak (86) - Tabara (18), Tabara (33), Wichtowski (77). Czerwona kartka: Kujawa z Błękitnych (17)

Błękitni: Sasiak – Theus, Mosakowski (56. Niedojad), Kujawa, Sitkowski, Karmański (20. Ostrowski), Polkowski, Kaczmarek (68. Ryk), Cywiński, Bochnak, Brzeziański (68. Starzycki).

Piłkarze Błękitnych w przedostatnim jesiennym meczu II ligi przed własną publicznością doznali dziewiątej porażki w sezonie. Stargardzianie w tym meczu przegrywali już 0:3, ale zryw w ostatnich minutach pozwolił zdobyć dwie bramki i przedłużyć do końca nadzieje na korzystny wynik.

Mecz od początku nie układał się po myśli Błękitnych. Już w 17 minucie Kujawa ukarany został czerwoną kartką  i gospodarze przez ponad 70 minut musieli walczyć na boisku w „dziesiątką". Zaraz po czerwonej kartce Błękitni stracili pierwszą bramkę, przed przerwą kolejną, a w 77 minucie przegrywali już 0:3. Tuż przed końcem meczu w przeciągu dwóch minut gospodarze dwukrotnie pokonali bramkarza Znicza - na listę strzelców wpisali się Ostrowski i Bochnak. Zryw Błękitnych był jednak zdecydowanie spóźniony, bo wkrótce po drugiej bramce mecz się zakończył.