piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Spotkanie zwycięzców

Piłka nożna. Spotkanie zwycięzców

Piłka nożna. Spotkanie zwycięzców
Data publikacji: 2017-07-07 16:19
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-08 23:09
Wywietleń: 696 274266

W sali konferencyjnej hali widowiskowo-sportowej Azoty Arena doszło do trochę niecodziennego spotkania, gdyż po raz pierwszy Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej postanowił w jednym czasie i miejscu uhonorować wszystkie kluby, które w sezonie 2016/17 wywalczyły awans.

W tym swoistym spotkaniu piłkarskich zwycięzców wzięli udział przedstawiciele 27 klubów, w tym beniaminka III ligi Energetyka Gryfino, członkowie zarządu ZZPN oraz sponsorzy, bez których impreza nie doszłaby do skutku. W tym gronie był między innymi Krzysztof Dąbrowski, właściciel Amber Sport oraz Tomasz Panas, wiceprezes zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne S.A. Poszczególne kluby reprezentowane były przez prezesów, trenerów oraz kapitanów zespołów.

- Dziękuję, że przyjęliście nasze zaproszenie. Kilka tygodni temu świętowaliście awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Teraz przyszła pora na odebranie nagród. Gratuluję awansu. Jesteście zwycięzcami, ludźmi sukcesu - podkreślał prezes ZZPN Jan Bednarek.

Każdy klub otrzymał puchar, okazjonalną pamiątkową koszulkę, bon wartości 300 złotych oraz komplet strojów piłkarskich.

W przerwie odbył się pokaz nowej kolekcji odzieży sportowej Amber Sport. Wysokiej klasy stroje sportowe robiły wrażenie. Ich kolorystyka i napisy kluby będą mogą dowolnie dopasowywać do swoich barw.

- Przez lata moja firma współpracowała na poziomie ekstraklasy z Pogonią Szczecin. Wiemy na czym polega profesjonalna obsługa klubów. Na dobrej jakości sprzęt zasługują jednak także piłkarze niższych lig. Amber Sport jest w stanie to zagwarantować - przekonywał Krzysztof Dąbrowski.

Większość uczestników spotkania życzyło sobie, aby za rok ponownie brać udział w takim samym spotkaniu. Wiązałoby się to oczywiście z kolejnym awansem do wyższej klasy okręgowej.

- Mam nadzieję, że podobnie jak styczniowy Bal Piłkarski, również to spotkanie na stałe wejdzie do sportowego kalendarza naszych imprez. Mam świadomość, że związek jest dla piłkarzy i działaczy. Staramy się wychodzić naprzeciw klubom z różnego rodzaju inicjatywami. Jak nam to wychodzi pozostawiam już państwu do oceny – dodał Bednarek.

Po spotkaniu działacze mogli skorzystać z poczęstunku, była także kawa i ciasto. Udany spotkanie w profesjonalny sposób przygotowała agencja Bono, a imprezę ze swadą poprowadził redaktor Jarosław Marendziak.

(oprac. mij)

Fot. ZZPN

Piłka nożna. Spotkanie zwycięzców

Komentarze

Guz
Tylko kawa i ciasto, bez gorzały? Nie wierzę, działacze piłkarscy i nie było wódki
2017-07-08 22:35:34
Kibic
Bednarek ,jak krol,oddziedziczyl stolek po tacie.
2017-07-07 17:55:24

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy