Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Sparingi Świtu

Data publikacji: 02 lutego 2019 r. 20:15
Ostatnia aktualizacja: 02 lutego 2019 r. 20:15

W rozegranym w sobotnie południe na boisku ze sztuczną trawą w Koszalinie sparingowym meczu zachodniopomorskich piłkarskich III-ligowców miejscowy Bałtyk przegrał ze Świtem Skolwin 0:1 (0:0)

Jedyną bramkę zdobył w 63 minucie Krawiec wykorzystując podanie Nagórskiego. Chwilę wcześniej, także w sobotę na tym samym boisku, Świt rozegrał dodatkowo jedną połowę sparingu z IV-ligowym Sokołem Karlino remisując 1:1 po bramce Nwaogu w 31 minucie.

ŚWIT (mecz z Sokołem i 15 minut z Bałtykiem): Rechtziegel - Kołat, Mach, Kraśniewicz, Peda - Palczewski, Grochowski, Zieliński, Kmyrek, Mucha - Nwaogu

ŚWIT (od 15 minuty z Bałtykiem): Matłoka - Kosacki, Bil, Adamczuk, Emche - Peda, Krawiec, O. Szczepanik, G. Szczepanik, Wojdak - Nagórski

W obu spotkaniach w zespole ze Skolwina wystąpiło aż 21 piłkarzy, w tym wielu juniorów, m.in. testowany Grochowski z Pogoni Szczecin. Najdłużej, bo aż 135 minut przebywał na boisku Peda. Nie zagrali natomiast przeziębieni Wyganowski i Nagel oraz Podstawski, który opóźnił przylot z Portugalii. ©℗ (mij)