Piłka nożna. Sparingi liderów

Data publikacji: 17 lutego 2024 r. 23:52
Ostatnia aktualizacja: 17 lutego 2024 r. 23:52
Świt przegrał na wyjeździe z Radunią. Fot. Świt/Facebook

W piłkarskim meczu sparingowym w Stężycy lider piłkarskiej III ligi Świt Skolwin uległ miejscowej II-ligowej Radunii (zajmuje barażowe miejsce z I-ligowymi aspiracjami) 0:1 (0:0), a po pierwszej wyrównanej połowie, po zmianie stron jedyną bramkę w 60. minucie zdobył strzałem głową Adam Płotka, który wykorzystał dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Szczecinianie kolejne i zarazem ostatnie spotkanie kontrolne rozegrają podczas zgrupowania w Turcji, które rozpocznie się w poniedziałek.

W kontrolnym spotkaniu piłkarskim rozegranym w Popowie, liderująca w II lidze Kotwica Kołobrzeg wygrała z występującym na tym samym szczeblu rozgrywkowym Lechem II Poznań 2:0 (1:0) po bramkach Michała Cywińskiego w 15. minucie i Tafary Madembo w 80. minucie. (mij)