Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Skuteczna Flota

Data publikacji: 28 maja 2022 r. 21:10
Ostatnia aktualizacja: 29 maja 2022 r. 08:13

W piłkarskiej IV lidze rozegrana została 33. kolejka spotkań. Wicelider tabeli Flota Świnoujście pewnie zdobyła komplet punktów, pokonując u siebie zespół MKP Szczecinek 7:1.

Strzelając bramkę na 2:0, Flota Świnoujście zdobyła na boisku setnego gola w rozgrywkach IV ligi. W zespole gospodarzy hat-tricka skompletował Kamil Późniak (pozostałe gole strzelili: Dmytro Szewczuk, Krystian Peda, Michał Stasiak i Kostiantyn Karaman), a honorową bramkę dla zespołu gości zdobył Michał Barański.

Gwardia Koszalin tylko zremisowała u siebie z Wieżą Postomino 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Wiktor Sawicki, który w drugiej połowie mógł dać zwycięstwo gospodarzom, ale nie wykorzystał rzutu karnego, obronionego przez Michała Moczybrodę.

Hutnik Szczecin przegrał na wyjeździe z Olimpem Gościno 1:2, a honorową bramkę dla zespołu gości zdobył Jakub Żelazowski.

Chemik Police zremisował u siebie z Raselem Dygowo 1:1. Wynik spotkania został ustalony już w 17. minucie. Goście objęli prowadzenie po bramce Jakuba Poznańskiego, a parę minut później wyrównał Emil Jędraszak.

Ina Goleniów pokonała na wyjeździe zdegradowany już Zefir Wyszewo 5:0. Jest to jej drugie, wyjazdowe zwycięstwo z rzędu bez straconej bramki. Ina awansowała na 13. miejsce, które może dać utrzymanie w IV lidze.