Czwartek, 18 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Siódma z rzędu wygrana Kluczevii, pierwsze zwycięstwo Hutnika

Data publikacji: 15 kwietnia 2023 r. 17:58
Ostatnia aktualizacja: 15 kwietnia 2023 r. 19:58
W meczu na Siedleckiej górą byli grający w czarnych strojach szczecinianie. Fot. Ariel SZYDŁOWSKI

W piłkarskiej IV lidze pierwsze wiosenne zwycięstwo odniósł Hutnik Szczecin, który w tym roku miał do soboty same porażki, a tym razem przełamał złą passę, wygrywając w Policach z miejscowym Chemikiem 2:1. Policzanie po bramce Kamila Bieńka prowadzili 1:0, ale później gole zdobywali już tylko szczecinianie - Anton Holiaka i Michał Kochanowski.

Iskierka Szczecin przegrała w Koszalinie z Bałtykiem aż 0:7. Bramki dla koszalinian zdobywali Dawid Gruchała-Węsierski (2), Dominik Pawłowski, Szymon Waleński, Krystian Kąkol, Alan Krauze i Michał Czenko. Polski Cukier Kluczevia Stargard wygrała na wyjeździe z Orłem Wałcz 3:0, a w drugiej połowie gole dla stargardzian zdobyli Kacper Dudek (2) i Piotr Surma. Przy stanie 0:2 gospodarze mieli słupek. Była to już siódma z rzędu wygrana słodkiej drużyny. Flota Świnoujście utrzymała fotel lidera pokonując u siebie Rasela Dygowa 3:0. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, a zwycięstwo gospodarzom zapewnili Damian Staniszewski (2) i Błażej Jezierski. ©℗ (PR)