piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Sikora odchodzi z Pogoni

Piłka nożna. Sikora odchodzi z Pogoni

Piłka nożna. Sikora odchodzi z Pogoni
Data publikacji: 2018-05-15 12:21
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-15 12:33
Wywietleń: 1185 327636

Wraz z zakończeniem sezonu 2017/18 z Pogoni Szczecin odejdzie Paweł Sikora, który pełni funkcję trenera drugiego zespołu. To decyzja szkoleniowca, który szuka nowych wyzwań i chciałby w najbliższej przyszłości samodzielnie poprowadzić klub w wyższej klasie rozgrywkowej.

– Dużo ostatnio rozmawialiśmy z Pawłem i coraz częściej przewijał się taki wątek – przyznaje Maciej Stolarczyk, dyrektor sportowy Pogoni Szczecin. – Doceniamy warsztat trenera Sikory i rozumiemy jego decyzję. Uważamy też, że szybko znajdzie nowego pracodawcę, bo to fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu.

Były pierwszy trener Arki Gdynia w Pogoni pracował od 2014 roku. W tym czasie pełnił role m.in. szefa banku informacji oraz asystenta w I drużynie. Od kilku sezonów pracował z rezerwami Pogoni Szczecin, które rok temu utrzymał w zmodernizowanej III lidze.

Od nowego sezonu prawdopodobnie trenerem drużyny rezerw zostanie Paweł Cretti, który od czterech lat prowadził drużynę juniorów, dwa razy wywalczył wicemistrzostwo Polski, a w obecnym sezonie zespół ponownie stoi przed szansą wywalczenia medalu.

Trenerem juniorów ma zostać natomiast Andrzej Tychowski, który prowadzi obecnie zespół juniorów młodszych z dużymi szansami na pierwszy, historyczny awans do strefy medalowej w tej kategorii wiekowej. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”