Piątek 16 kwietnia 2021r. 

Piłka nożna. Rzepecki rozwiązał kontrakt. Błękitni pozyskali nowego piłkarza

Data publikacji: 2021-02-15 13:55
Ostatnia aktualizacja: 2021-02-15 16:23
Piłka nożna. Rzepecki rozwiązał kontrakt. Błękitni pozyskali nowego piłkarza
Fot. Maciej Hinc/Bytovia Bytów  

W weekendowej grze kontrolnej w Kołobrzegu z Kotwicą nie wystąpił w barwach II-ligowych Błękitnych Stargard bramkarz Mariusz Repecki, który w ubiegłym tygodniu rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron. Rzepecki do Błękitnych trafił w roku 2017 i reprezentował stargardzkie barwy przez minione 3,5 roku. Łączenie w Błękitnych wystąpił w 98 spotkaniach ligowych oraz 4 meczach Pucharu Polski.

Przypomnijmy, że zimą z klubu z Ceglanej odeszli także: Paweł Bednarski (Unia Swarzędz), Jakub Mosakowski (Stomil Olsztyn), Marcin Rajch (Górnik Konin) i Konrad Skuza (rezerwy).

Stargardzianie pozyskali zaś ostatnio obrońcę Chojniczanki Chojnice Jana Andrzejewskiego (urodzony w 1998 roku), który podpisał z naszym klubem 1,5-roczny kontrakt. Jego nominalną pozycją jest prawa obrona, ale może zagrać zarówno na lewym boku obrony jak i na środku. Jest wychowankiem Lecha Poznań, gdzie debiutował w seniorskiej piłce. W latach 2018-2020 był podstawowym zawodnikiem II-ligowej Elany Toruń, a ostatnie pół roku spędził w Chojniczance Chojnice. W II lidze rozegrał 53 spotkania. Jest byłym młodzieżowym reprezentantem Polski w kategoriach wiekowych U-16, U-17 i U-18.

Wcześniej w zimowej przerwie do Stargardu trafili: Bartosz Boniecki (Pogoń Szczecin, ostatnio na wypożyczeniu w Arce Gdynia), Gracjan Groński (Kluczevia Stargard), Adrian Kwiatkowski (Olimpia Grudziądz), Daniel Wajsak (Podhale Nowy Targ), Tobiasz Weinzettel (Odra Opole), Maciej Ziniewicz (Wieża Postomino), Bartosz Mucha (rezerwy) i Daniel Stereńczak (junior).©℗

(mij)

 

Komentarze

kibic
2021-02-15 16:19:36
Rozwiazac ten klub.A tych kopaczy zatrudnic do kopania rowow.Przeciez to mizeroty!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ