niedziela, 17 listopada 2019.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Runjaic rozczarowany

Piłka nożna. Runjaic rozczarowany

Piłka nożna. Runjaic rozczarowany
Data publikacji: 2019-10-30 20:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-31 23:03
Wywietleń: 1097 425373

Trzecia w tabeli piłkarskiej ekstraklasy Pogoń Szczecin przegrała w 1/16 finału Pucharu Polski w Mielcu z pierwszoligowym zespołem Stal Mielec 0:2 i odpadła z rozgrywek.

- Jestem rozczarowany - przyznał trener gości Kosta Runjaic. - Gratulacje dla Stali za zasłużone zwycięstwo. Nie mieliśmy dziś wiele do powiedzenia, graliśmy źle. Stal od początku robiła wszystko, aby wygrać ten mecz. O meczu wiele mówi fakt, że pierwszą bardzo dobrą okazję do zdobycia gola mieliśmy w końcówce meczu. W piątek w lidze przegraliśmy 0:2, teraz znowu 0:2. Mam nadzieję, że pokażemy prawdziwą twarz w weekend, w spotkaniu z Lechem Poznań. Aby tak się stało, każdy mój zawodnik musi spojrzeć w lustro i wyjaśnić sobie, co należy zrobić, aby w piłce nożnej odnosić sukcesy. (pap)

 

Komentarze

Obserwator
Pogoń zawsze gra dobrze na początku sezonu aby na koniec być na bezpiecznym 6-8 miejscu. Daje to luz aby nie grać w żadnych pucharach, ligach mistrzów etc.
2019-10-31 23:01:51
obiektywny
Dyzma byłby z niego dumny.
2019-10-31 15:06:39
kibic Pogoni od 1410
dopoki sklad ustalal Runjaic to jeszcze to sie jakos kulalo. odkad znow za zabawki wzial sie Mroczek i zaczal promocje szrotu na sprzedaz wszystko trafil szlag. w sumie dziwie sie ze niemiec jest tak miekki i sobie na to pozwala. widocznie kontrakt ma dobry
2019-10-31 07:14:07
gość
Pan i pańscy piłkarzyki już innej twarzy nie pokazujcie!!!Bo to co każdy widział w Mielcu jest stanem faktycznym waszych umiejętności!!!Żenada,totalna kompromitacja!!!Pan sobie zdaje sprawę z tego że zostaliście ośmieszeni i jesteście pośmiewiskiem??Czy to do Was już dotarło??Nic nie gracie!!Zwykły piach!Zero przyspieszenia!!Zero gry kombinacyjnej!!Bezsensowne wrzutki na pole karne!!!Zero strzałów na bramkę z dystansu!!Tak mógłbym wymieniać bez końca!!!Pan sobie zdaje sprawę z tego że tam gdzie kiedyś pan pracował,po serii takich meczów,miałby Pan i pańscy piłkarze spotkanie z zarządem????Pan jest "rozczarowany" wynikiem,a co my kibice mamy powiedzieć???Czy Wy czasem już na laurach nie usiedliście???
2019-10-31 05:11:14
jonatan
Od początku sezonu Pogoń gra źle panie trenerze, a dość wysokie miejsce w tabeli, to czysty przypadek, wystarczy popatrzeć jak małe są różnice punktowe miedzy czołówką, a końcem tabeli. Gra Pogoni jest brzydka, bez polotu, a wszystko wskazuje na to, że prezesowi zależy tylko na sprzedaży zawodników i kasie. Od lat Pogoń jest drużyną bez ambicji, i to nadal trwa. Taką opinię o Pogoni kolejny sezon tylko potwierdza.. Szkoda..:(