Piłka nożna. Rezerwy Świtu pokonane w Klasie Okręgowej

Data publikacji: 24 sierpnia 2024 r. 21:39
Ostatnia aktualizacja: 24 sierpnia 2024 r. 21:39
Szczecińska Stal pokonała Osadnika z Myśliborza. Fot. Dariusz GORAJSKI

W piłkarskiej Klasie Okręgowej rozegrano 2. kolejkę spotkań, a największa niespodzianką była porażka drugiej drużyny Świtu Szczecin.

W Grupie 1 Kasta Majowe zremisowała na wyjeździe z Orłem Grzędzice 1:1. Bramkę dla Kasty z rzutu karnego zdobył Dawid Przybylski, a do wyrównania doprowadził Mateusz Ciesielski. W pierwszej połowie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego, a także mieli słupek.

W Grupie 2 Hutnik Szczecin pokonał u siebie Kłos Kamienny Jaz 3:0, a wszystkie bramki strzelił w 2. połowie. Autorami goli byli: Zdzisław Szwąder (2) i Mychaiło Waren. Po dwóch golach Jakuba Pożyczki Rurzyca Nawodna pokonała u siebie Świt II Szczecin 2:1. Goście odpowiedzieli tylko bramką Krzysztofa Filipowicza. Drugie z rzędu zwycięstwo odniosła Stal Szczecin, która przy ul. Kresowej zwyciężyła Osadnik Myślibórz 4:2, choć do przerwy przegrywała 1:2. Hat-tricka skompletował Tomasz Cydzik, a czwartą bramkę dołożył Jakub Wośkowiak. Dla gości dwa razy trafił Mateusz Łatwiński. ©℗