poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Rezerwy Pogoni przegrały z Chwaszczynem

Piłka nożna. Rezerwy Pogoni przegrały z Chwaszczynem

Piłka nożna. Rezerwy Pogoni przegrały z Chwaszczynem
Data publikacji: 2017-03-19 17:42
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-19 17:42
Wywietleń: 158 225382

Pogoń II Szczecin - KS Chwaszczyno 1:3 (1:1); 0:1 Węsierski (1), 1:1 Kitano (45), 1:2 Arndt (67), 1:3 Arndt (89).

Mecz toczony w trudnych warunkach atmosferycznych na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Pomarańczowej, rozpoczął się bardzo pechowo dla rezerw Pogoni, które już w 1 minucie straciły bramkę. Później szczecinianie - wśród których grali m. in. uczestnik sobotniego spotkania ekstraklasy z Jagiellonią, Matynia oraz Kudła, Obst, Matynia, Kort, Kowalczyk i Listkowski - uzyskali przewagę, ale goście szczęśliwie się bronili.

W 30 minucie doszło do starcia Zielińskiego z jednym z rywali i zawodnicy starli się głowami, a sędzia ocenił, że szczecinianin uderzył przeciwnika „z byka" i pokazał mu czerwoną kartkę.

Grająca w dziesiątkę Pogoń II pokazała jednak charakter, dalej przeważała i tuż przed przerwą zdołała wyrównać po strzale Kitano. Po zmianie stron szczecinianie nadal atakowali, ale to gościom udało się zdobyć bramkę po uderzeniu Arndta, a w końcówce ten sam zawodnik ustalił końcowy rezultat.©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”