Wtorek 07 lutego 2023r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Rewalandia 2022, czyli zmagania piłkarzy do lat 10

Data publikacji: 2022-12-09 11:56
Ostatnia aktualizacja: 2022-12-10 14:11
Piłka nożna. Rewalandia 2022, czyli zmagania piłkarzy do lat 10
Fot. Ryszard Pakieser  

W piątek o godzinie 14.45 w hali sportowo-widowiskowej w Rewalu rozpoczyna się XXI edycja ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej zawodników do lat 10 - Rewalandia im. Stanisława Mamińskiego. Do turnieju przystąpi 16 akademii piłkarskich z całej Polski m.in. Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin, Warta Poznań oraz wiele innych zespołów.

Wszystkie mecze rozegrane będą na sztucznej trawie, która została specjalnie przygotowana na potrzeby tej edycji turnieju. Zestawienie tak dobrych zespołów oraz rywalizacja na dobrej murawie pod dachem z całą pewnością zapewni mnóstwo sportowych emocji i radości dla młodych zawodników.

Rywalizacja będzie trwała od piątku do niedzieli w hali sportowo-widowiskowej w Rewalu. Sponsorem tegorocznej Rewalandii jest firma Gaz-System(www.gaz-system.pl), która zrealizowała jedno z najważniejszych przedsięwzięć infrastrukturalnych w kraju, gazociąg Baltic Pipe (https://www.baltic-pipe.eu/pl/). Rura z gazem z Norwegii weszła z dna Bałtyku na polski ląd w pobliskiej Pogorzelicy.

(MK)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA