Niedziela 03 lipca 2022r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Remisowy sparing III-ligowców

Data publikacji: 2020-12-14 13:44
Ostatnia aktualizacja: 2020-12-14 13:56
Piłka nożna. Remisowy sparing III-ligowców
 

W piłkarskim meczu sparingowym zachodniopomorskich III-ligowców rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Pomarańczowej, Świt zremisował z Flotą Swinoujście 3:3 (1:1). Bramki dla Świtu zdobyli: Maciej Wyganowski (karny), Szymon Kapelusz i Kacper Wojdak (karny), a dla Floty: Konrad Prawucki, Krystian Peda i Łukasz Kopeć (karny).

Niestety, nie obyło się też bez urazów, a groźnie wyglądającej kontuzji stawu skokowego doznał Adam Ładziak. Liczymy jednak, że rekonwalescencja przebiegnie sprawnie i nasz pomocnik już na początku stycznia będzie mógł rozpocząć przygotowania razem z zespołem.

Szkoleniowcy obu drużyn mieli możliwość sprawdzenia w tym pojedynku zawodników przymierzanych do gry w ich zespołach. W zespole ze Skolwina wystąpili m.in.: Jakub Pożyczka (Hutnik Szczecin) i Grzegorz Grzywa (ostatnio grający w Niemczach), a także jeden obcokrajowiec z Ukrainy oraz zawodnicy Świtu występujący jesienią na wypożyczeniach.

Flota testowała 7 zawodników, m.in. strzelca bramki Krystiana Pedę (wychowanek Arkonii Szczecin, grający też w SALOS-ie oraz w ekstraklasowych klubach Pogoni Szczecin i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, a także w GKS-ie Bełchatów, Świcie Skolwin, Chemiku Police i ostatnio FV Preussen Eberswalde) oraz Adama Wiejkucia z Chemika Police. ©℗

(mij)

Na zdjęciu: Na osiedlu Bukowym Świt zremisował z Flotą.

Fot. Szymon KUFEL

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA