Piłka nożna. Remis Olimpii z Górnikiem

Data publikacji: 02 maja 2018 r. 15:40
Ostatnia aktualizacja: 02 maja 2018 r. 17:42

Od remisu 1:1 (0:0) rozpoczęły zmagania w grupie mistrzowskiej piłkarki Olimpii Szczecin. Pierwszym rywalem był Górnik Łęczna. Bramki zdobyły: Bohm (66) dla miejscowych i Kamczyk (73) dla Górnika.

Wynik może satysfakcjonować obie strony, mecz stał na dobrym poziomie, mógł się podobać, obie drużyny stworzyły widowisko. Przed przerwą znacznie więcej z gry miały przyjezdne. Gra toczyła się głównie na połowie Olimpii.

Wydawało się, że bramka dla Górnika jest tylko kwestią czasu. Olimpia zdołała jednak przetrwać trudny okres, utrzymała wynik bezbramkowy do przerwy, a po zmianie stron wyszła nawet na prowadzenie. Trwało to jednak krótko, Górnik szybko zdołał wyrównać, później bramki już nie padły.

Olimpia grała w składzie: Niesterowicz – Grosicka (62, Witczak), Szymaszek, Szwed, Preś, Böhm, Hryb (90, Trzcińska), Ratajczyk, Janik, Bińkowska (46, Sudyk), Kovtun. (par)