Środa, 24 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Remis Błękitnych z Lechem

Data publikacji: 25 kwietnia 2021 r. 15:17
Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2021 r. 15:21

LECH II Poznań - BŁĘKITNI Stargard 1:1 (0:0); 0:1 Mateusz Bochnak (52), 1:1 Filip Szymczak (79).

BŁĘKITNI: Tobiasz Weinzettel - Aleksander Theus, Daniel Wajsak, Bartłomiej Mruk, Bartosz Sitkowski - Mateusz Bochnak, Hubert Krawczun, Dawid Polkowski, Michał Cywiński, Tomasz Kaczmarek - Kamil Walków

Czerwona kartka: Jakub Karbownik (90. minuta, Lech II, za drugą żółtą). Żółte kartki: Karbownik, Laskowski - Krawczun.

Spotkanie we Wronkach drużyn walczących o utrzymanie zakończyło się remisem. W 25 minucie bliski zdobycia bramki dla gospodarzy był Karbownik. W 42 minucie stargardzianie mieli dobrą okazję w potwornym zamieszaniu pod poznańską bramką, ale ostatecznie golkiper był górą, a dwie minuty później Bochnak nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Bąkowskim.

Po przerwie zaczęło się od strzałów Kaczmarka i Walkowa, a w 52 minucie stargardzianie odebrali rywalom piłkę i Bochnak po otrzymaniu prostopadłego podania w sytuacji sam na sam zdobył bramkę. W 79 minucie po okresie naporu gospodarzy i dośrodkowaniu Szymczak zdołał wyrównać. W 81 minucie po kontrze Błękitnych Kaczmarek strzelił tuż obok słupka. W atakach gospodarzy najgroźniejsze były wrzutki Kriwca, a w 87 minucie groźną akcję przeprowadził Bochnak i skończyło się podziałem punktów. ©℗