piątek, 20 lipca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Przygotowania do meczu z Zagłębiem

Piłka nożna. Przygotowania do meczu z Zagłębiem

Piłka nożna. Przygotowania do meczu z Zagłębiem
Data publikacji: 2017-08-01 20:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-01 20:35
Wywietleń: 1176 285450

Piłkarze Pogoni Szczecin we wtorek rozpoczęli przygotowania do sobotniego meczu z niepokonanym dotąd Zagłębiem Lubin. W zajęciach nie uczestniczył Łukasz Zwoliński. Czekają go trzy, lub cztery tygodnie przerwy. Na początku niedzielnego spotkania z Jagiellonią Białystok doznał kontuzji mięśnia.

We wtorkowych zajęciach wciąż indywidualnie trenował Spas Delev, nie w pełni sił był jeszcze Mate Cincadze, z pełnymi obciążeniami uczestniczył już w zajęciach Kamil Drygas, który miał zdrowotne problemy w poprzednim tygodniu.

Poza tym trener Maciej Skorża miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Z zespołu rezerw dołączyli: 18-letni bramkarz Daniel Kusztan i 21-letni napastnik Patryk Paczuk. Ten drugi pod nieobecność kontuzjowanego Zwolińskiego i wypożyczonego do Pogoni Siedlce Seyi Kitano rywalizuje obecnie z 18-letnim Aronem Stasiakiem o miano napastnika numer 2 po Adamie Frączczaku, który do niedawna też był jeszcze poza treningiem.

Frączczak z powodu kontuzji nie uczestniczył w letnim okresie przygotowawczym, trenował indywidualnie i na pewno ma jeszcze duże zaległości, dlatego przed Stasiakiem i Paczukiem wytworzyła się dodatkowa szansa. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

z perspektywy krzesełka
Nie są to optymistyczne wieści z obozu zespołu.Wygląda to wszystko beznadziejnie-kontuzja za kontuzją,słabe przygotowanie piłkarzy,słabe wyniki.Tak wiem...to dopiero początek,poznawanie się,zgrywanie itd-ale to wszystko to populizm,slogany-zasłona dymna.Z poziomu trybun,krzesełka widać jak na dłoni wszystko.Zazwyczaj dostarczycielami punktów Pogoń regularnie bywa po I serii.Okazało się,że w tym sezonie to dostarczanie zaczęło się już na starcie rozgrywek.
2017-08-01 20:21:25

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy