Piłka nożna. Pożyczka z hat-trickiem

Data publikacji: 11 czerwca 2022 r. 19:01
Ostatnia aktualizacja: 13 czerwca 2022 r. 00:22
W szczecińskich derbach na Kresowej strzelono aż 7 bramek, ale zdecydowanie skuteczniejsza była występująca w granatowych koszulkach Iskierka. Fot. Ryszard PAKIESER

W Klasie Okręgowej w Grupie 2, samodzielnie liderująca w tabeli Iskierka - która dużo wcześniej zapewniła sobie awans do IV ligi - w ostatniej kolejce, w derbach Szczecina przy ul. Kresowej, rozgromiła gospodarzy ze Stali 6:1 (1:0).

Już w 2. minucie Jakub Pożyczka dał prowadzenie Iskierce, a w II połowie uzupełnił hat-tricka. gra po zmianie stron rozpoczęła się podobnie, bo po dwóch minutach goście strzelili gola (Maksymilian Gregoruk). Pozostałe dwie bramki dla lidera zdobył Bartosz Mikuć, a przy stanie 0:6 w 87. minucie honorowe trafienie dla stalowców zaliczył Andrzej Wilczyński.

Trzeci szczeciński zespół, Arkonia grająca całą wiosnę na wyjazdach, na zakończenie sezonu wygrała w Moryniu z tamtejszym Morzyckiem 2:0 (0:0) mając wyraźną przewagę, którą podopieczni trenera Tomasza Brzozowskiego udokumentowali po przerwie po dwóch golach młodzieżowców: Kacpra Piotrowskiego i Dawida Kaczmarka. ©℗