czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Powołania dla czterech juniorów

Piłka nożna. Powołania dla czterech juniorów

Piłka nożna. Powołania dla czterech juniorów
Data publikacji: 2018-01-19 15:59
Wywietleń: 893 310389

Trener reprezentacji Polski U-18 (rocznik 2000) Wojciech Tomaszewski ogłosił kadrę na turniej towarzyski w La Mandze. Polacy zagrają z Czechami (9 lutego), Rumunią (11 lutego) oraz Norwegią (13 lutego).

Reprezentacja została zdominowana przez piłkarzy dwóch klubów: Lecha Poznań i Pogoni Szczecin. Z tego pierwszego klubu powołanych zostało pięciu piłkarzy, natomiast z Pogoni aż czterech: Sebastian Walukiewicz, Marcel Stefaniak (obecnie na testach w Pogoni Siedlce), Maciej Żurawski i Adrian Benedyczak.

To pierwsza taka sytuacja, że tak wielu młodych portowców zostało powołanych jednocześnie do reprezentacji Polski juniorów. Po raz ostatni w tak dużej liczbie do jednej reprezentacji powołani byli portowcy ponad 30 lat temu. Wtedy do kadry olimpijskiej powoływanych było aż pięciu piłkarzy Pogoni: Marek Szczech, Marek Ostrowski, Kazimierz Sokołowski, Adam Kensy i Marek Leśniak. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”