Piłka nożna. Pogoń zremisowała z Herthą

Data publikacji: 19 listopada 2019 r. 17:13
Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2019 r. 21:54

W Berlinie odbył się ostatni tegoroczny mecz piłkarski w ramach międzynarodowej rywalizacji Baltic Sea Cup, w którym III-ligowe rezerwy Pogoni Szczecin, prowadzone przez trenera Pawła Ozgę, zremisowały z olimpijską drużyną stołecznej Herthy (zawodnicy do lat 23 plus jeden starszy do lat 32).

HERTHA 23 Berlin - POGOŃ II Szczecin 2:2 (1:0); 1:0 Pronichev (30 karny), 2:0 Werthmüller (50), 2:1 Krzysztofek (79), 2:2 Krzysztofek (86).

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy po półgodzinie gry objęli prowadzenie po strzale z jedenastki Maksimiliana Pronicheva. Pięć minut po przerwie rezultat podwyższył Ruwen Werthmüller. Końcówka spotkania należała jednak do szczecinian, którzy odważniej zaatakowali i dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Bartosz Krzysztofek, doprowadzając do wyrównania. ©℗