wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pogoń rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu

Piłka nożna. Pogoń rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu

Piłka nożna. Pogoń rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu
Data publikacji: 2018-06-13 20:28
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-14 09:57
Wywietleń: 1811 332888

W czwartek (14 czerwca) kończą urlopy i rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu piłkarze ekstraklasowej Pogoni Szczecin i przechodzić będą badania w Centrum Badań Struktularno-Funkcjonalnych Człowieka Uniwersytetu Szczecińskiego. W piątek badania przeprowadzane będą w tym samym miejscu, a ponadto w Domu Lekarskim na Turzynie. Pierwszy piłkarski trening odbędzie się zaś w sobotę o godz. 15 na bocznym boisku przy ul. Twardowskiego.

Kibiców najbardziej intryguje fakt, czy do Szczecina zawita były reprezentant Polski, pomocnik Lecha Poznań Radosław Majewski. W naszej drużynie nie będzie już Jakuba Piotrowskiego (KRC Genk), Łukasza Zwolińskińskiego (HNK Gorica) i Rafała Murawskiego. Pojawiały się informacje, że Pogoń jest mocno zainteresowana sprzedażą obcokrajowców: Laszy Dwaliego, Cornela Rapy i Spasa Delewa, ale nie uzyskaliśmy potwierdzenia tych wiadomości. Z wypożyczeń nie powrócą: Błażej Chouwer (Gryf Wejherowo) i Gracjan Jaroch (Błękitni Stargard). Na razie nie będą brać udziału w zajęciach kontuzjowani: Łukasz Załuska i Jarosław Fojut. Pojawi się zaś po powrocie z wypożyczenia w Wigrach Suwałki Robert Obst oraz nowy nabytek, obrońca David Stec (SK Niederösterreich Sankt Pölten). Dojdzie też młodzież z zespołu rezerw: Stanisław Wawrzynowicz, Maciej Żurawski i Hubert Sadowski. Być może przyjedzie stoper Podbeskidzia Bielsko-Biała Mariusz Malec. ©℗

(mij)

Na zdjęciu: Trener Kosta Runjaic przyjechał do Szczecina w środę

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

B.stary kibic
Jeżeli Pogoń jest "zainteresowana"sprzedażą Dwaliego,Rapy i Spasa Delewa,to oznacza jedno.Pogoń NIE jest zainteresowana grą w Ekstraklasie.Przecież to są NAJLEPSI piłkarze Pogoni w minionym sezonie!!!!
2018-06-14 09:51:21
b.stary kibic
Jeżeli Pogoń jest "zainteresowana"sprzedażą Dwaliego,Delewa i Rapy,to oznacza tylko jedno.Pogoń NIE jest zainteresowana grą w ekstraklasie.
2018-06-14 08:55:17

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie