Piłka nożna. Pogoń na piątkę! Wysoka wygrana szczecinianek [GALERIA]

Data publikacji: 04 listopada 2023 r. 14:49
Ostatnia aktualizacja: 06 listopada 2023 r. 10:30
Piłka nożna. Pogoń na piątkę! Wysoka wygrana szczecinianek

Liderujące od niedawna w tabeli szczecinianki wysoko pokonały wielokrotnego mistrza Polski z Konina i są coraz bliżej tego, by utrzymać prymat na półmetku rozgrywek.

Orlen Ekstraliga piłkarek nożnych: POGOŃ Szczecin - MEDYK POLOMARKET Konin 5:0 (3:0); 1:0 Patrycja Ziemba (21 samobójcza), 20 Emilia Zdunek (39 karny), 3:0 Natalia Oleszkiewicz (45), 4:0 Jaylen Crim (53), 5:0 Agnieszka Garbowska (87).

Podopieczne trenera Piotra Łęczyńskiego były zdecydowanie skuteczniejsze i lepsze od zespołu gości, a w pierwszej połowie spełniło się ponadto przysłowie, że właśnie lepszym szczęście sprzyja, bo pierwszy gol padł po strzale samobójczym, drugi został zdobyty z jedenastki, a trzecie trafienie Pogoń uzyskała tuż przed przerwą i była to tzw. bramka do szatni, a Oleszkiewicz myśli już chyba o koronie królowej strzelczyń. Po zmianie stron szczecinianki dwoma kolejnymi golami dopełniły dzieła zniszczenia medyczek.©℗