poniedziałek, 25 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pogoń do soboty we Wronkach

Piłka nożna. Pogoń do soboty we Wronkach

Piłka nożna. Pogoń do soboty we Wronkach
Data publikacji: 2016-06-28 20:45
Ostatnia aktualizacja: 2016-07-01 14:08
Wywietleń: 1779 141298

Przebywający na zgrupowaniu we Wronkach piłkarze ekstraklasowej Pogoni Szczecin wczoraj trenowali dwukrotnie. Przed porannymi zajęciami zostali podzieleni na dwie ekipy. Kwadrans przed godziną dziesiątą pierwsza grupa rozpoczęła przygotowania od zajęć na wałkach. Rozgrzewka pod okiem Piotra Jankowicza miała na celu wprowadzenie do dalszego treningu. Potem zawodnicy udali się na boisko, gdzie odbywały się już czysto piłkarskie zajęcia. Sztab szkoleniowy zaaplikował naszym zawodnikom ćwiczenia z piłkami. Druga grupa pojawiła się na obiektach hotelu „Olimpic" pół godziny później i trenowała tym samym schematem, co poprzednicy. Na brak zajęć nie narzekali również bramkarze, którzy ćwiczyli z trenerem Borisem Peskovićem. Natomiast wieczorny trening cały zespół odbył już wspólnie pod trenerskim okiem Kazimierza Moskala.

Z drużyną nie trenowali jeszcze wspólnie Kamil Drygas oraz David Niepsuj, którzy zmagają się z drobnymi urazami i przygotowują się pod czujnym okiem fizjoterapeuty - Dariusza Dalke.

Z zespołem przebywają wszyscy nowi zawodnicy Pogoni: Spas Delew, Kamil Drygas i David Niepsuj, a także dotychczasowi piłkarze rezerw, którzy zostali włączeni do ekstraklasowej kadry, czyli Seiya Kitano i Błażej Chouwer.

- Główne nasze cele transferowe zostały już zrealizowane - powiedział dyrektor sportowy Pogoni Maciej Stolarczyk. - Przyglądamy się wielu zawodnikom przez cały rok, być może w kwestiach transferowych jeszcze coś się wydarzy do rozpoczęcia ligi, ale nie ma w tej chwili żadnego pewnika, który mógłbym przekazać kibicom.

Zgrupowanie zakończy się w sobotę meczem kontrolnym w Opalenicy z izraelską drużyną Hapoelem Beer Szewa. Potem portowcy wrócą do Szczecina i przed inauguracją rozgrywek zagrają z jeszcze jednym rywalem.

(mij)

 

 

Komentarze

arek
Gdzie napastnik. Temat z samym Zwolińskim był już przerabiany. Potrzebny drugi napastnik, co najmniej takiej klasy jak Zwoliński.
2016-07-01 13:59:21

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy