Środa, 24 czerwca 2026 r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Pogoń bez bramkarek

Data publikacji: 24 czerwca 2026 r. 14:58
Ostatnia aktualizacja: 24 czerwca 2026 r. 14:58
Piłka nożna. Pogoń bez bramkarek
Anna Palińska opuściła Szczecin. Fot. Pogoń Szczecin SA  

Po trzech latach gry w ekstraligowej kobiecej Pogoni Szczecin bramkarka Anna Palińska postanowiła przenieść się do zespołu aktualnych mistrzyń Polski Czarnych Sosnowiec.

REKLAMA

Tydzień wcześniej do francuskiego FC Nantes przeszła inna szczecińska golkiperka, reprezentantka Polski Natalia Radkiewicz, więc z tego powodu wicemistrzynie kraju z grodu Gryfa zostały praktycznie bez obsady bramki...

(mij)

REKLAMA
Tylko zalogowani użytkownicy mają możliwość komentowania
Zaloguj się Zarejestruj
REKLAMA
REKLAMA