wtorek, 02 czerwca 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Piłkarze Pogoni wyjeżdżają do domów

Piłka nożna. Piłkarze Pogoni wyjeżdżają do domów

Piłka nożna. Piłkarze Pogoni wyjeżdżają do domów
Data publikacji: 2020-04-05 10:44
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-06 13:20
Wywietleń: 776 450196

W związku z obecną sytuacją oraz zbliżającymi się świętami wielkanocnymi zawodnicy I drużyny Pogoni Szczecin otrzymali zgody na wyjazd do domów. W Szczecinie mają stawić się 19 kwietnia.

W przypadku zawodników zagranicznych czekać ich będzie przymusowa 2-tygodniowa kwarantanna. W trakcie najbliższych dni piłkarze w dalszym ciągu zobowiązani będą do realizacji indywidualnego planu treningowego oraz bieżącego informowania sztabu szkoleniowego (w zakresie treningowym) i sztabu medycznego (w zakresie stanu zdrowia). (par)

Fot. R. Pakieser

 

Komentarze

@WP
Panie redaktorze, poruszany temat oczywiście jest ważny dla pewnej wąskiej grupy ludzi. Jednak, niemal wszyscy mamy obecnie nadmiar wolnego czasu z którym coraz częściej nie wiadomo co zrobić...zaległe książki przeczytane, filmy obejrzane, stare mecze na kanałach tv obejrzane....jednak ludziska zaczynają się tak zwyczajnie męczyć domowymi aresztami. No i redaktorze przeglądając co w necie słychać w temacie sporty wszelakie, niestety ale zbyt wiele nie słychać jedynie miałczenie z jednej strony ewentualnie zaklinanie rzeczywistości albo co gorsze, "opinie" zmanierowanych publicystów sportowych. Niestety ale te "wielkie" gwiazdunie publicystów sportowych są "mistrzami" na czas dobrobytu i gdy WSIO OK ! W dobie niepewności i nadciągających ciężkich czasów dla całego sportu, tak zwyczajnie wychodzi z nich denna celebra. Oczywiście są produkcje typu ile kasy zarabiają( głównie piłkarze) i dlaczego tak bardzo wiele, dlaczego kluby żyją ponad stan...itp. itd! Pytanie - Dlaczego żaden publicysta sportowy nie ma odwagi - tak odwagi! - aby umówić się z jakimś ekonomistą, który dodatkowo lubi sport jako taki, po to aby zrobić szkolenie/wykład dla działaczy sportowych, prezesów klubów sportowców, zawodników piłkarz, w temacie - Ekonomia w sporcie. Mamy obecnie bardzo dobry czas aby o czymś takim wręcz krzyczeć! Niestety, ale od lat się mówi, jedynie mówi, iż rozpasanie działaczy sportowych, sportowców, publicystów sportowych oraz tzw. menedżerka sportowa ( to niemal całe środowisko jest zepsute do szpiku kości) Redaktorze nadciąga potężny reset w finansowaniu sportu. Wie pan kto się utrzyma? Ci do których jak najszybciej dotrą zasady ekonomii w sporcie. Aby nie być gołosłownym. Dotarło to do UEFA, dlatego tak bardzo naciskają na dokończenie tegorocznych rozgrywek nawet za zamkniętymi drzwiami byle tylko były transmisje i płynęła kasa( a jest to ogromna kasa) Ta sama UEFA na siłę chciała doprowadzić do Euro2020, niestety przesunięcie ich na 2021 i rozegranie to jest pisanie palcem na wodzie. Podobnie zachował się MKOL w temacie olimpiady 2020. Ich odbycie się w 2021 jest mało prawdopodobne. Wielkie korporacje które zaangażowały się w te wielkie imprezy, kasę miały na ten 2020 rok, co ich czeka w 2021 tego nie wie nikt! Bo nikt nie wie ka będzie wyglądała cała gospodarka światowa! Rekapitulując, redaktorze czas najwyższy aby ekonomiści zaczęli doradzać naszym klubom sportowym, aby nie wszystkie padły, i nie musiały rozgrywać mistrzostw ale gdzieś w ligach zakładowych, osiedlowych czy też ulica na ulicę czyli powrót do korzeni sportu! Gdyby jednak lwia część sportu zeszła do tego poziomu to by uzdrowiło cały sport na lata?
2020-04-06 12:19:42
RP
Przecież nie wolno trenować.
2020-04-05 21:03:03
Antoni
Zgadzam się. Nie powinno się przemieszczać, a jak precyzował Minister mowa o Święta Wielkanocnych.
2020-04-05 12:21:33
"super pomysł"
Jakie wyjazdy do domów na święta? Wczoraj czy przedwczoraj minister zdrowia powiedział aby nigdzie nie jeździć, nie spotykać się z rodzinami podczas świąt i zostać w miejscu zamieszkania.
2020-04-05 11:45:12

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie