Sobota, 20 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Pierwszy trening Portowców

Data publikacji: 16 czerwca 2018 r. 21:40
Ostatnia aktualizacja: 16 czerwca 2018 r. 21:58
Piłka nożna. Pierwszy trening Portowców
 

W sobotę na bocznym boisku przy ul. Twardowskiego odbył się pierwszy trening piłkarzy ekstraklasowej Pogoni Szczecin, w którym uczestniczyło 23 zawodników.

Obecni byli - bramkarze: Łukasz Budziłek, Jakub Bursztyn, Daniel Kusztan; obrońcy: Mariusz Malec, Hubert Matynia, Ricardo Nunes, David Niepsuj, Cornel Rapa, Sebastian Rudol, Hubert Sadowski, David Stec, Sebastian Walukiewicz; pomocnicy: Dawid Błanik, Spas Delev, Kamil Drygas, Adam Frączczak, Tomasz Hołota, Sebastian Kowalczyk, Marcin Listkowski, Robert Obst, Stanisław Wawrzynowicz oraz napastnicy: Adrian Benedyczak i Morten Rasmussen.

Podobno powodem absencji Adama Buksy i Macieja Żurawskiego były problemy zdrowotne. Z nowych twarzy obecny był przychodzący z Austrii David Stec oraz Mariusz Malec, choć o problemach z jego transferem informowaliśmy przed kilkoma dniami, ale ostatecznie doszło do porozumienia z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Z drużyną trenował też Robert Obst, który ubiegły sezon spędził na wypożyczeniu w I-ligowych Wigrach Suwałki. Nie było zaś wypożyczonych Błażeja Chouwera (Gryf Wejherowo) i Gracjana Jarocha (Błękitni Stargard). Nie było też byłego reprezentanta Polski Radosława Majewskiego, którego Lech Poznań wystawił na listę transferową, a wcześniej spekulowano o jego przeprowadzce do Szczecina.

Na inauguracyjnych zajęciach zabrakło rehabilitujących się po urazach Łukasza Załuski i Jarosława Fojuta. Nieobecny był również Lasza Dvali, a Pogoń poinformowała, że powodem był przedłużony urlop po występach w reprezentacji Gruzji. Nieoficjalnie mówi się jednak, że Pogoń chce go sprzedać - podobnie jak Cornela Rapę - i dlatego pozyskano potencjalnych zastępców: Malca i Steca. ©℗ (mij)

Na zdjęciu: W sobotę na Twardowskiego trenowało 23 piłkarzy.

Fot. Ryszard PAKIESER

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA