czwartek, 21 marca 2019.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pierwszy trening Portowców

Piłka nożna. Pierwszy trening Portowców

Piłka nożna. Pierwszy trening Portowców
Data publikacji: 2018-06-16 21:40
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-16 21:58
Wywietleń: 1089 333681

W sobotę na bocznym boisku przy ul. Twardowskiego odbył się pierwszy trening piłkarzy ekstraklasowej Pogoni Szczecin, w którym uczestniczyło 23 zawodników.

Obecni byli - bramkarze: Łukasz Budziłek, Jakub Bursztyn, Daniel Kusztan; obrońcy: Mariusz Malec, Hubert Matynia, Ricardo Nunes, David Niepsuj, Cornel Rapa, Sebastian Rudol, Hubert Sadowski, David Stec, Sebastian Walukiewicz; pomocnicy: Dawid Błanik, Spas Delev, Kamil Drygas, Adam Frączczak, Tomasz Hołota, Sebastian Kowalczyk, Marcin Listkowski, Robert Obst, Stanisław Wawrzynowicz oraz napastnicy: Adrian Benedyczak i Morten Rasmussen.

Podobno powodem absencji Adama Buksy i Macieja Żurawskiego były problemy zdrowotne. Z nowych twarzy obecny był przychodzący z Austrii David Stec oraz Mariusz Malec, choć o problemach z jego transferem informowaliśmy przed kilkoma dniami, ale ostatecznie doszło do porozumienia z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Z drużyną trenował też Robert Obst, który ubiegły sezon spędził na wypożyczeniu w I-ligowych Wigrach Suwałki. Nie było zaś wypożyczonych Błażeja Chouwera (Gryf Wejherowo) i Gracjana Jarocha (Błękitni Stargard). Nie było też byłego reprezentanta Polski Radosława Majewskiego, którego Lech Poznań wystawił na listę transferową, a wcześniej spekulowano o jego przeprowadzce do Szczecina.

Na inauguracyjnych zajęciach zabrakło rehabilitujących się po urazach Łukasza Załuski i Jarosława Fojuta. Nieobecny był również Lasza Dvali, a Pogoń poinformowała, że powodem był przedłużony urlop po występach w reprezentacji Gruzji. Nieoficjalnie mówi się jednak, że Pogoń chce go sprzedać - podobnie jak Cornela Rapę - i dlatego pozyskano potencjalnych zastępców: Malca i Steca. ©℗ (mij)

Na zdjęciu: W sobotę na Twardowskiego trenowało 23 piłkarzy.

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Parowozem do Polic
Wystawa Makiet Kolejowych
Pobiegli dla Eweliny
Poprzedni Następny

Sonda

Jak często masz problem ze znalezieniem miejsca do parkowania w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy