Piłka nożna. Pierwszy punkt rezerw Pogoni

Data publikacji: 26 sierpnia 2018 r. 14:39
Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2018 r. 15:32

Rezerwy Pogoni Szczecin zremisowały w meczu o mistrzostwo III ligi piłkarskiej z Bałtykiem Koszalin 2:2 (1:1) po golach Kowalczyka i Kalenika. To pierwszy punkt szczecinian w obecnym sezonie.

Strzelcy bramek, to byli wyróżniający się piłkarze w zespole Pogoni. Ten pierwszy zszedł z boiska w pierwszej połowie z kontuzją, zastąpił go ten drugi i zapewnił pierwszy punkt w sezonie strzałem w doliczonym czasie gry.

W drużynie Pogoni II zaprezentowało się kilku piłkarzy z pierwszej drużyny: Rudol, Wawrzynowicz, Błanik, Kowalczyk. Zdecydowanie najkorzystniej wypadł ten ostatni, który nie tylko zdobył bramkę, ale imponował charakterem, ambicją, angażował się w defensywę i kreowanie ataku pozycyjnego. Kontuzja tego piłkarza oznacza kolejny problem dla trenera Runjaica.

Szczecinianie jako zespół lepiej zaprezentowali się w drugiej połowie, grali szybciej, dążyli do wyrównania i dokonali tego. Swoją pierwszą bramkę zdobył pozyskany latem tego roku z Salosu 18-letni Kalenik, który dobrze poruszał się po boisku, szukał gry, niekonwencjonalnych rozwiązań, dobrze panował nad piłką. (par)