czwartek, 09 lipca 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. „Pierwsza Piłka” – konferencja w Kołobrzegu

Piłka nożna. „Pierwsza Piłka” – konferencja w Kołobrzegu

Piłka nożna. „Pierwsza Piłka” – konferencja w Kołobrzegu
Data publikacji: 2020-01-10 20:18
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-10 23:06
Wywietleń: 632 437243
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza do wzięcia udziału w kursokonferencji trenerów uczestniczących w rozgrywkach dzieci "Pierwsza Piłka". Bezpłatne szkolenie odbędzie się 25 stycznia, w kołobrzeskiej hali Millenium. Początek o g. 10, rejestracja uczestników od g. 9.30.
  
Konferencja zorganizowana jest z myślą przede wszystkim o trenerkach i trenerach pracujących z najmłodszymi adeptami futbolu. ZZPN do udziału w wydarzeniu zaprasza jednak wszystkich zainteresowanych szkoleniowców, nauczycieli oraz animatorów.
 
- Będzie to pierwsza tego typu konferencja, będąca jednocześnie podziękowaniem dla wszystkich osób zaangażowanych w rozwój innowacyjnych w skali kraju rozgrywek „Pierwsza Piłka”. Zapraszam do wzięcia udziału w nieodpłatnym szkoleniu, podczas którego będzie można pogłębić wiedzę oraz uzupełnić o cztery godziny kryteria licencyjne – mówi Jan Jan Bednarek, prezes ZZPN.
 
- W trakcie konferencji planujemy przeprowadzenie wśród szkoleniowców kolejnej ankiety, dzięki której udoskonalimy rozgrywki, dokonamy ewentualnych zmian lub korekt. Projekt "Pierwsza Piłka" przygotowywany jest w oparciu o liczne konsultacje. Głos środowiska jest dla nas kluczowy i pozwala stwarzać zawodniczkom i zawodnikom możliwie najlepsze warunki do współzawodnictwa i zrównoważonego rozwoju sportowego – zapewnia trener koordynator przy ZZPN Marek Safanów. - Już dzisiaj zwracam się z prośbą o zainstalowanie w telefonach czytnika kodów QR, który zdecydowanie ułatwi udział w przygotowanej ankiecie – dodaje Marek Safanów.
 
W gronie prelegentów będą profesor Tadeusz Huciński, autor takich pozycji książkowych jak: "Imopeksis" oraz "Współczesna pedagogika rodziców i nauczycieli w aktywności psychologicznej dziecka", Jakub Śpiegowski, twórca programu "Piłka Nożna Dla Dzieci", Marek Safanów, trener edukator PZPN, współtwórca formuły "Pierwsza Piłka" oraz Paweł Podgórski, trener edukator PZPN odpowiedzialny za system licencjonowania i kształcenia trenerów w województwie.
 
- Mam nadzieję, że spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz zdobycia niezbędnej wiedzy, która zostanie w przyszłości wykorzystana w klubach w pracy z najmłodszymi. Hala Millenium na sześć godzin zamieni się w uniwersytet piłkarstwa dziecięcego, z którego każdy powinien powrócić do klubów z głową pełną pomysłów - dodał Bednarek.

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Joannie Fierke

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie