sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. „Pierwsza Piłka” – konferencja w Kołobrzegu

Piłka nożna. „Pierwsza Piłka” – konferencja w Kołobrzegu

Piłka nożna. „Pierwsza Piłka” – konferencja w Kołobrzegu
Data publikacji: 2020-01-10 20:18
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-10 23:06
Wywietleń: 431 437243
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza do wzięcia udziału w kursokonferencji trenerów uczestniczących w rozgrywkach dzieci "Pierwsza Piłka". Bezpłatne szkolenie odbędzie się 25 stycznia, w kołobrzeskiej hali Millenium. Początek o g. 10, rejestracja uczestników od g. 9.30.
  
Konferencja zorganizowana jest z myślą przede wszystkim o trenerkach i trenerach pracujących z najmłodszymi adeptami futbolu. ZZPN do udziału w wydarzeniu zaprasza jednak wszystkich zainteresowanych szkoleniowców, nauczycieli oraz animatorów.
 
- Będzie to pierwsza tego typu konferencja, będąca jednocześnie podziękowaniem dla wszystkich osób zaangażowanych w rozwój innowacyjnych w skali kraju rozgrywek „Pierwsza Piłka”. Zapraszam do wzięcia udziału w nieodpłatnym szkoleniu, podczas którego będzie można pogłębić wiedzę oraz uzupełnić o cztery godziny kryteria licencyjne – mówi Jan Jan Bednarek, prezes ZZPN.
 
- W trakcie konferencji planujemy przeprowadzenie wśród szkoleniowców kolejnej ankiety, dzięki której udoskonalimy rozgrywki, dokonamy ewentualnych zmian lub korekt. Projekt "Pierwsza Piłka" przygotowywany jest w oparciu o liczne konsultacje. Głos środowiska jest dla nas kluczowy i pozwala stwarzać zawodniczkom i zawodnikom możliwie najlepsze warunki do współzawodnictwa i zrównoważonego rozwoju sportowego – zapewnia trener koordynator przy ZZPN Marek Safanów. - Już dzisiaj zwracam się z prośbą o zainstalowanie w telefonach czytnika kodów QR, który zdecydowanie ułatwi udział w przygotowanej ankiecie – dodaje Marek Safanów.
 
W gronie prelegentów będą profesor Tadeusz Huciński, autor takich pozycji książkowych jak: "Imopeksis" oraz "Współczesna pedagogika rodziców i nauczycieli w aktywności psychologicznej dziecka", Jakub Śpiegowski, twórca programu "Piłka Nożna Dla Dzieci", Marek Safanów, trener edukator PZPN, współtwórca formuły "Pierwsza Piłka" oraz Paweł Podgórski, trener edukator PZPN odpowiedzialny za system licencjonowania i kształcenia trenerów w województwie.
 
- Mam nadzieję, że spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz zdobycia niezbędnej wiedzy, która zostanie w przyszłości wykorzystana w klubach w pracy z najmłodszymi. Hala Millenium na sześć godzin zamieni się w uniwersytet piłkarstwa dziecięcego, z którego każdy powinien powrócić do klubów z głową pełną pomysłów - dodał Bednarek.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie