Środa, 24 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Piąty gol Turskiego w piątym meczu rezerw

Data publikacji: 27 kwietnia 2019 r. 23:01
Ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2019 r. 23:01

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - POGOŃ II Szczecin 2:1 (1:0); 1:0 Żebrowski (12), 1:1 Turski (59), 2:1 Vidal Gonzales (90+3).

Sobotni mecz okazał się dreszczowcem i zakończył euforią i radością faworyzowanych gospodarzy.

Wynik w 12 minucie otworzył trafieniem z główki Żebrowski. W drugiej połowie po niecałym kwadransie szczecinianie odpowiedzieli bramką Turskiego. To był piąty gol 16-latka w piątym meczu na poziomie trzeciej ligi. Swoją trzecią asystę w szóstym meczu zaliczył rówieśnik Turskiego, Kacper Kozłowski.

Decydującą bramkę dla podopiecznych Dariusza Marca zdobył Vidal Gonzalez dopiero w doliczanym czasie gry.

W podstawowym składzie rezerw portowców wystąpili m.in. Fojut i Niepsuj. Aż siedmiu piłkarzy w wyjściowym składzie, to byli juniorzy, a trzech z nich juniorzy młodsi. ©℗ (mij)