Piątek, 19 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Pewne wygrane Vinety i Floty

Data publikacji: 12 czerwca 2022 r. 00:50
Ostatnia aktualizacja: 12 czerwca 2022 r. 00:50
Po trzy gole strzelili w Policach piłkarze Chemika (w żółtych koszulkach) i MKP Szczecinek. Fot. Ariel SZYDŁOWSKI

W piłkarskiej IV lidze rozegrana została 35. kolejka spotkań. Grająca w środku tygodnia finał Wojewódzkiego Pucharu Polski - Vineta Wolin, wysoko pokonała u siebie Dąb Dębno 6:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Kryspin Leśniak i Jakub Maszka (po dwie), Kamil Wiśniewski i Marcel Węcławek.

Druga w tabeli Flota Świnoujście bez problemu pokonała u siebie Jeziorak Załom 3:0. Wynik spotkania strzałem z rzutu karnego otworzył Kamil Poźniak, a po przerwie kolejne bramki zdobyli Kacper Robaczyński i Damian Staniszewski.

Hutnik Szczecin zremisował na wyjeździe z Gwardią Koszalin 3:3. Bramki dla gości strzelili Daniel Kowalczyk (dwie) i Krystian Mazurek. Hutnik prowadził już 3:1, ale gospodarze grali do końca i w ostatniej akcji meczu doprowadzili do wyrównania.

Chemik Police zremisował u siebie z MKP Szczecinek 3:3. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Michał Janicki, a dla gości dwa trafienia zaliczył Michał Barański. Do przerwy Chemik przegrywał 2:3, a w drugiej połowie gola wyrównującego zdobył Emil Jędrzejewski.

Ina Goleniów tylko zremisowała u siebie z zespołem GKS Manowo 1:1.  Goście szybko objęli prowadzenie, a przed przerwą stan meczu wyrównał Piotr Winogrodzki. W 34. minucie spotkania Michał Jarząbek nie wykorzystał rzutu karnego i Ina straciła dwa punkty.