Piłka nożna. Pewna wygrana Vinety Wolin

Data publikacji: 14 maja 2022 r. 23:55
Ostatnia aktualizacja: 15 maja 2022 r. 00:09

W piłkarskiej IV lidze rozegrana została 31. kolejka spotkań. Liderująca w tabeli Vineta Wolin pewnie zdobyła komplet punktów, pokonując u siebie zespół MKP Szczecinek 4:0.

Bramki dla gospodarzy strzelali: Kamil Wiśniewski i Bartek Babiak, a po przerwie Maciej Ignasiak i Radek Cyburt.

Flota Świnoujście skromnie pokonała u siebie Rasel Dygowo 1:0, a zwycięską bramkę w 19. minucie strzelił Krystian Peda.

W Koszalinie Gwardia wygrała z Pogonią Połczyn-Zdrój 1:0, a jedyną bramkę z rzutu karnego zdobył Wiktor Sawicki.

W Goleniowie Hutnik Szczecin wygrał z Iną 3:0, a dwie bramki strzelił Daniel Augusto. Na początku drugiej połowy trzecią bramkę dołożył Hubert Siluk, a w 60. minucie gospodarze grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Macieja Żabickiego.

W meczu sąsiadów w tabeli Chemik Police pokonał u siebie Orła Wałcz aż 7:3. Po dwie bramki dla gospodarzy zdobyli: Dawid Drumlak i Dominik Dąbrowski, a dwa trafienia w zespole gości zaliczył Daniel Popiołek.

Tylko jedna bramka mniej padła w spotkaniu w Manowie, gdzie miejscowy GKS podejmował Jezioraka Załom. W meczu o przysłowiowe sześć punktów lepszy okazał się zespół gości, który wygrał 5:4, a premierowe trafienie dla Jezioraka zaliczył Krystian Panek, były zawodnik Sparty Węgorzyno.