wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Ostre strzelanie na Bandurskiego

Piłka nożna. Ostre strzelanie na Bandurskiego

Piłka nożna. Ostre strzelanie na Bandurskiego
Data publikacji: 2020-08-09 00:35
Wywietleń: 908 468818

W piłkarskiej IV lidze najwyższy wynik padł w Trzebiatowie, gdzie miejscowa Intermarche-Rega uległa Wieży Postomina 0:5, a najwięcej goli padło w Stargardzie, bo Kluczevia przegrała z Raselem Dygowo 3:5. W Stargardzie popołudniu grały też rezerwy Błękitnych, osłabione kadrowo i odmłodzone (bo wcześniej wielu rezerwistów wystąpiło z dobrym skutkiem w pierwszym zespole w zwycięskim Pucharze Polski z Legionovią), które przegrały 1:2 z Sokołem Karlino. Zamykająca tabelę i czekająca na nowego trenera Iskierka Szczecin przegrała w Goleniowie z Iną 2:4.

Sporo emocji dostarczyły szczecińskim kibicom nasze zespoły w Klasie Okręgowej. Po inauguracyjnym remisie przed tygodniem z Wybrzeżem Rewalskim, Stal Szczecin zainaugurowała występy na swoim stadionie wysokim zwycięstwem 5:1 nad Dębem Dębice po bramkach: Sylwestrzaka, Klowana, Lisowskiego, Cydzika i samobójczym. Mierzynianka Mierzyn po długiej tułaczce w Szczecinie na Tenisowej, powróciła na swój nowy już piękny stadion z wyśmienitą murawą, a na inaugurację zremisowała z Arkonią 2:2 po dwóch golach Jęśki (dla szczecinian bramki zdobyli Kosakiewicz i Gościło). Kolejny szczeciński zespół, Jeziorak Załom, wygrał w Brojcach z tamtejszym Wichrem 3:1, a dwa trafienia zanotował Gawiński. Długo trwało rozważanie, czy autorem trzeciej bramki był Koksa, czy też był to strzał samobójczy. ©℗ (mij)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie