Piłka nożna. Olimpia przegrała w Łodzi

Data publikacji: 23 kwietnia 2017 r. 13:43
Ostatnia aktualizacja: 23 kwietnia 2017 r. 13:56

Ekstraklasa piłkarska kobiet. UKS SMS Łódź – Olimpia Szczecin 5:2 (3:0) 1:0 Lachman (27, samobójcza), 2:0 Wiankowska (29), 3:0 Zubhyk (34, karny), 3:1 Trzcińska (51), 3:2 Ratajczyk (64), 4:2 Wiankowska (78, karny), 5:2 Salamon (79)

Olimpia grała w składzie: Niesterowicz – Preś (80, Sudyk), Szwed, Michalczyk (46, Trzcińska), Szafrańska (46, Szymaszek), Lachman (74, Brodzik), Böhm, Janik, Witczak (46, Niewolna), Fil, Ratajczyk.

To był szalony mecz w wykonaniu Olimpii. Szczecinianki prowadziły przez pierwsze 25 minut wyrównany mecz, ale później w ciągu zaledwie 7 minut straciły trzy gole i praktycznie szanse na dobry wynik.

Olimpia w przerwie meczu dokonała aż trzech zmian, które wpłynęły na grę zespołu pozytywnie. Między innymi wprowadzona po przerwie na boisko Trzcińska zdobyła jedną z dwóch bramek, później kolejną dołożyła Ratajczyk i Olimpia ponownie była w grze.

Szczecinianki znów jednak straciły koncentrację i w ciągu kilkudziesięciu sekund straciły dwa gole i nadzieje na korzystny wynik. (par)