piątek, 07 sierpnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Nunes i Dwali kończą rehabilitację

Piłka nożna. Nunes i Dwali kończą rehabilitację

Piłka nożna. Nunes i Dwali kończą rehabilitację
Data publikacji: 2018-12-11 18:19
Ostatnia aktualizacja: 2018-12-12 10:52
Wywietleń: 1009 366285

Piłkarze Pogoni Szczecin rozpoczęli we wtorek przygotowania do sobotniego, ostatniego w tym roku wyjazdowego meczu z Cracovią. Tradycyjnie już trwa walka z czasem o przywrócenie do pełnej sprawności kilku zawodników kontuzjowanych w ostatnim czasie. Na pewno nie wszystkich będzie miał do dyspozycji szkoleniowiec.

Do składu po pauzie za żółte kartki wróci Łukasz Załuska. Być może pierwszy bramkarz w ostatnim meczu z Zagłębiem, Jakub Bursztyn nie zdoła pojechać do Krakowa nawet w roli rezerwowego. Po kontuzji do pełnej sprawności wraca bowiem etatowy zmiennik w rundzie jesiennej Łukasza Załuski – Łukasz Budziłek.

Po meczu z Zagłębiem mocno poobijani byli: David Stec i Sebastian Walukiewicz. Obaj do sobotniego meczu powinni być do dyspozycji trenera. Na pewno w Krakowie nie zagrają: David Niepsuj, Jarosław Fojut, Adam Buksa i Michał Żyro. Inni mają większe lub mniejsze szanse na znalezienie się w kadrze meczowej. O ich dostępności zadecydują najbliższe dni i treningi.

Lasza Dwali pracował we wtorek z fizjoterapeutą Dariuszem Dalke i biegał indywidualnie wokół boiska, natomiast Ricardo Nunes ćwiczy indywidualnie z piłką oraz biega, wkrótce powinien dołączyć do zajęć zespołowych, jest na finiszu rehabilitacji. Jest duża szansa na to, że obaj pojadą na mecz do Krakowa. (par)

Fot.pogonszczecin.pl

Komentarze

Kibic
Ricardo wracaj!!!
2018-12-12 09:52:45

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
30
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie