Wtorek 22 czerwca 2021r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Nunes i Delev mogą nie zagrać z Jagiellonią

Data publikacji: 2016-09-30 16:19
Ostatnia aktualizacja: 2016-09-30 16:54
Piłka nożna. Nunes i Delev mogą nie zagrać z Jagiellonią
 

Nie tylko Mateusz Matras, ale również Ricardo Nunes i Spas Delev ćwiczyli indywidualnie podczas piątkowego treningu piłkarzy Pogoni Szczecin przed niedzielnym meczem z Jagiellonią Białystok.

Po sobotnich zajęciach trener Moskal zadecyduje, czy obaj pojadą do Białegostoku. Występ Matrasa raczej nie jest możliwy. Jest duże zagrożenie, że Pogoń będzie musiała radzić sobie w Białymstoku także bez Nunesa i Deleva.

- Ricardo narzekał na ból w stopie – powiedział trener Kazimierz Moskal. - Spas już przed środowym meczem z Jagiellonią zgłaszał bóle w okolicach mięśni przywodziciela, w przerwie meczu ponownie o tym mówił. Decyzję podejmiemy po sobotnim treningu.

Nunes w środowym meczu przeciwko Jagiellonii należał do najlepszych piłkarzy w drużynie Pogoni. Zdobył nawet bramkę, co nie często mu się zdarza. W obecnym sezonie wpisał się na listę strzelców co prawda już po raz drugi, jednak do maja tego roku nie zdobył dla Pogoni ani jednego gola, choć gra w drużynie już od ponad dwóch lat. 

Delev choć za swoje występy jest chwalony, to jednak nie może pochwalić się dobrymi liczbami. Dotąd w meczach ligowych nie zdobył gola i zaliczył tylko jedną asystę. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Czytelnik
2016-09-30 16:51:48
siedząc na ławce lub będąc nie dopuszczanym do gry w I zespole na pewno goli nie zdobędzie i statystyk nie poprawi-czy to tak trudno zrozumieć-?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ