Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Nowe wizualizacje stadionu

Data publikacji: 2016-03-04 11:48
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:39
Piłka nożna. Nowe wizualizacje stadionu
 

Z biura projektowego Jacka Ferdzyna otrzymaliśmy nowe wizualizacje proponowanego projektu stadionu z czterema trybunami i na 18 tys. widzów.

Prezes Pogoni Jarosław Mroczek zwraca uwagę na fakt, że ilość rzędów krzesełek na nowym stadionie będzie wynosiła 24, a widoczność z każdego z nich będzie pełna i komfortowa.

Na obecnym stadionie jest 30 rzędów krzesełek na wysokiej trybunie, a widoczność z czterech najniższych jest bardzo słaba i miejsca te praktycznie nigdy nie są wykorzystywane.

Nowy projekt przebudowy stadionu zakłada już umiejscowienie najniższego rzędu krzesełek jeden metr nad powierzchnią ziemi. Oznacza to, że już z najniższego rzędu widoczność ma być bardzo dobra.

Prezes Mroczek zauważa, że prócz wizualizacji tworzone są cały czas rysunki techniczne z właściwym poziomem szczegółowości i na dziś nie ma sensu ich prezentować opinii publicznej. Będą dostępne, gdy gotowy będzie cały projekt.

Radni Szczecina z Komisji Sportu podczas ostatniego posiedzenia postanowili, że jeszcze przed 22 marca, kiedy ma się odbyć sesja, wybiorą się z wizytą do Łodzi, by z bliska przyjrzeć się budowie, kosztom i funkcjonalności stadionu Widzewa, na którym wzorowany jest projekt szczecińskiego obiektu. ©℗ (par)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jan
2016-03-04 14:53:18
Od conajmniej 8 lat znane są wizualizacje Hanza Tower :)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA