niedziela, 09 sierpnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Nowa murawa w Kołbaskowie

Piłka nożna. Nowa murawa w Kołbaskowie

Piłka nożna. Nowa murawa w Kołbaskowie
Data publikacji: 2020-02-14 10:51
Wywietleń: 595 442796

Boisko Zrywu w Kołbaskowie już z nową nawierzchnią, która teraz musi się ukorzenić. Przed nami jeszcze prace wokół obiektu.

Remont boiska Zrywu Pogoń Szczecin oraz sponsor klubu Trawnik Producent rozpoczęli 1 października 2019 roku. Od tego czasu na obiekcie w Kołbaskowie wykonano system drenażu oraz system nawodnienia. Rozłożono warstwę wegetacyjną, niezbędną do właściwej instalacji murawy. Zamontowano również zbiorniki retencyjne oraz postawiono ogrodzenie wokół boiska. W lutym tego roku do Kołbaskowa przyjeżdżały transporty ze Szczecinka z rolkami trawy, która przez kilka dni była rozkładana na boisku.

Równolegle na obiekcie prowadzone są prace przygotowawcze przed postawieniem kompleksu szatniowo-magazynowego. Po zakończeniu obecnych prac wykonane zostaną działania związane z zagospodarowaniem terenu wokół boiska. W późniejszym etapie planowana jest instalacja oświetlenia.

Po remoncie boiska oprócz piłkarzy Zrywu korzystać będą z niego zespoły juniorskie Pogoni, a także pierwszy zespół. To nie koniec planów szczecińskiego klubu, które związane są z Gminą Kołbaskowo. Klub zamierza zlokalizować tutaj bazę sportową wraz z hotelem oraz kilkoma boiskami. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie