Niedziela 02 października 2022r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Nie będzie na sesji głosowania o stadionie

Data publikacji: 2016-03-15 12:51
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-16 11:27
Piłka nożna. Nie będzie na sesji głosowania o stadionie
 

Nie będzie głosowania nad uchwałą kibiców na temat zaniechania modernizacji stadionu piłkarskiego i wybudowania nowego podczas najbliższej sesji Rady Miasta 22 marca.

Zadecydowano tak podczas wtorkowego spotkania prezesa Pogoni Szczecin Jarosława Mroczka z radnymi. Uchwała miała być głosowana w grudniu. Od tamtej pory głosowanie odkładano już cztery razy.

Zwolennicy budowy nowego stadionu, którego projekt wykonywany jest na zlecenie prezesa Pogoni chcą mieć więcej czasu na przygotowanie uchwały i przekonanie radnych co do słuszności przedsięwzięcia.

Póki co, nie wszyscy są przekonani co do tego, by na nowo rozpoczynać całą procedurę inwestycji dotyczącej stadionu. Nie ma ponadto pewności, czy koszt budowy nowego stadionu będzie niższy od modernizacji, a tak twierdzi prezes Jarosław Mroczek.

Póki co, przedstawiciele magistratu oczekują dokładnego kosztorysu budowy nowego stadionu i jego otoczenia, a przedstawiciele klubu oczekują od miasta niezbędnych do tego kopii dokumentów.

We wtorek po sesji Rady Miasta, na której nie będzie omawiany temat stadionu dojdzie do spotkania prezydenta Piotra Krzystka z prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem. Prezes tego samego dnia obejrzy eliminacyjne spotkanie w futsalu Polska - Kazachstan, które rozegrane zostanie w szczecińskiej Azoty Arenie. ©℗ (par)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Fabryka wody
2016-03-16 11:15:55
A gdyby nowy stadion nazwać "Fabryka Trawy" to wtedy by się podobało?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA