czwartek, 21 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Murawski najlepszym pomocnikiem

Piłka nożna. Murawski najlepszym pomocnikiem

Piłka nożna. Murawski najlepszym pomocnikiem
Data publikacji: 2016-05-16 22:58
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:40
Wywietleń: 1592 133987

Rafał Murawski został wybrany najlepszym pomocnikiem sezonu, a gol Jarosława Fojuta z własnej połowy we wrześniu ubiegłego roku w spotkaniu z Piastem Gliwice uznany został za najbardziej efektownego.

W Warszawie odbyła się uroczysta gala Ekstraklasy, na której dokonano podsumowania wyników głosowania w kilku kategoriach. Głosowali piłkarze i trenerzy z klubów ekstraklasy.

Portowcy byli wśrod nominowanych również w innych kategoriach. Bliski wywalczenia nagrody dla najlepszego piłkarza sezonu był kapitan portowców Rafał Murawski. Przegrał w tej klasyfikacji jedynie z królem strzelców Nemanją Nikolicem.

Legionista był jedynym przedstawicielem mistrza Polski, który w poniedziałkowy wieczór odbierał statuetkę. Kilku innych musiało się zadowolić jedynie miejscem wśród nominowanych.

Prócz wymienionych wśród nominowanych byli też inni przedstawiciele Pogoni. Jakub Czerwiński nawet w dwóch kategoriach – wśród obrońców sklasyfikowany został na czwartym miejscu, a kategorii odkrycia zajął piąte miejsce. Wśród nominowanych trenerów był też Czesław Michniewicz. Sklasyfikowany został na piątym miejscu.

W gronie nominowanych byli też byli piłkarze Salosu Szczecin, którzy grają obecnie dla innych klubów. Patryk Lipski (obecnie Ruch Chorzów) był drugi w kategorii odkrycia sezonu, a Filip Starzyński (obecnie Zagłębie Lubin) czwarty wśród najlepszych pomocników. (par)

Komentarze

Jurek
Kibicu,zrozum że na Euro nie muszą jechać najlepsi.Muszą jechać ci,których lubi"selekcjoner" Nawałka.Jedzie np.Dawidowicz.A gra on w REZERWACH Benfiki. III liga portugalska,oraz Tiago Cionek,rezerwy Palermo...fajny jest ten powoływacz.
2016-05-17 14:44:51
jurek
Kibicu,zrozum że na Euro nie muszą jechać najlepsi.Muszą jechać ci,których lubi "selekcjoner" Nawałka.(Patrz Dawidowicz...III Liga portugalska,rezerwy Benfiki,)
2016-05-17 14:32:43
guciu
Brawo że dostrzegają Rafała Murawskiego chłop wykonywał dobra robote nawet miałby miejsce w kadrze narodowej,któregoś klubów z czołowych lig europejskich.
2016-05-17 11:54:20
Kibic
Najlepszy pomocnik w kraju (krajowej lidze), a miejsca na Euro dla niego zabrakło. A jakieś Peszki, Wawrzyniaki itd jadą
2016-05-17 10:17:36

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy